Astrologinis talismanas – Liūtas

(1 pirkėjo atsiliepimas)

9,30 

26 domisi šia preke
ISBN: 9788883959035 Produkto kodas: AST05 Kategorijos: , Žymos: , ,
Aprašymas

Astrologinis talismanas – Liūtas

Kiekvienas astrologinis ženklas (zodiakas) turi savo stiprybes ir silpnybes. Šiame nedideliame rinkinyje rasite keturis kristalus, natūralius akmenėlius, specialiai atrinktus pagal Jūsų ženklą. Kristalai – puikus energijos šaltinis. Jie taip pat ir pagalbininkai, kai to labiausiai reikia.

Liūto ženklui skirtame rinkinyje rasite:

♦ Mėlynasis agatas. Tai ramybės akmuo ir puikus talismanas su gydančiomis savybėmis. Mažina negatyvią energiją ir stresą, ramina ir harmonizuoja. Padeda užčiuopti žmonių emocijas ir geriau jas suprasti. Padeda suderinti bendravimą su kitais. Užsitarnavo pavadinimą “komunikacijos centro balzamas”. Padeda, kai yra bėdų su sprando ir pečių įtampa, angina, skydliauke, smegenų skysčių reguliavimu, kvėpavimo takų ligomis, gleivinių regeneracija, ausų ligomis. Mažina vandens kaupimąsi audiniuose, skatina insulino gamybą pirmose diabeto stadijose, stiprina imuninę sistemą, skatina maitinančių motinų pieno susidarymą, harmonizuoja ir palengvina klimakterinį periodą.

♦ Suakmenėjęs medis. Viena pagrindinių suakmenėjusio medžio temų – įžeminimas. Jis pamaitina žmogų stabilia Motinos Žemės energija. Suteikia tvirtumą, stabilumą ir koncentraciją. Padeda susitvarkyti su rūpesčiais, suteikia ryžto ir jėgos įvairiose gyvenimo aplinkybėse. Ramina emocijas, suteikia minčių aiškumą, padeda rasti savo gyvenimo kryptį. Padeda susikoncentruoti į konkrečius dalykus bei gyventi paprastą gyvenimą. Suakmenėjęs medis suteikia nuolatinę stabilią apsaugą. Patartinas žmonėms, kurie yra imlūs aplinkos įtakoms, praradę stabilumą arba yra reikalingas įžeminimas. Suakmenėjęs medis itin svarbus visiems, kurie nemoka būti materialiame pasaulyje. Ypač reikalingas žmonėms, kurie siekdami dvasios atmeta materiją, praranda adekvatumą su supančiu pasauliu. Tinkamas užsiimantiems šamanistinėmis ir jėgos praktikomis, dirbantiems su Žemės dvasiomis ir elementalais. Naudojamas reinkarnacijų terapijoje. Suakmenėjęs medis gali būti naudojamas esant arterijų kalkėjimui, reumatui, artritui. Stabilizuoja sveikatą, sužadina medžiagų apytaką, ramina nervus, mažina viršsvorį (gerti eliksyrą), stiprina širdį, kasą, skydliaukę. Jo eliksyras skatina ilgaamžiškumą ir audinių regeneraciją, stiprina plaukus ir lygina odą.

♦ Tigro akis. Tigro akis suteikia aiškumo ir saugumo jausmą, vidinę šilumą, pusiausvyrą, padeda priimti informaciją ir ją objektyviai įvertinti, skatina koncentraciją, norą mokytis, dėmesingumą. Puikiai padeda permainų, sunkių užduočių, egzaminų metu. Ji saugo nuo klastos, vagysčių, pavydo, pasikėsinimų, nužiūrėjimų. Sunkiais gyvenimo periodais suteikia drąsos, neleidžia ištižti, padeda išlaikyti savyje pasitikėjimą aukščiausiomis jėgomis, Kūrėju, reguliuoti savo nuotaikas, emocijas, tokiu būdu ir pačias stresines situacijas, teisingai apsispręsti ir mažiau abejoti. Ji suteikia praktiškumo, įžvalgos, tikslumo ir optimizmo, padeda detales sujungti į visumą. Gali būti naudojama sprendžiant finansinius klausimus, pasirašant pirkimo – pardavimo sutartis (ji nepritraukia pinigų, bet padeda išmintingai su jais elgtis). Tigro akis stiprinavegetatyvinę nervų sistemą. Stipriai veikia kaulus, sausgysles, sąnarius. Kai kuriais atvejais gelbsti nuo astmos. Ramina stresus, emocijų perteklių ir pan., nes kai kurie tyrimai rodo, jog šis akmuo lėtina energijų cirkuliaciją kūne. Tad kam jų tekėjimas ir taip sulėtintas – nešioti nepatartina.

♦ Kalnų krištolas. Tai yra universalus akmuo, veikiantis visus kūnus: emocinį, astralinį, mentalinį ir davsinį. Puikiai valo visus energetinius centrus (ypač V, VI), pašalina energetines blokadas. Jis yra “kantrus mokytojas”, padedantis kantriai, švelniai išsilaisvinti iš neigiamos patirties, skausmo, baimių, pykčio ir suteikiantis saugumo, vidinės stiprybės jausmą. Kalnų krištolas yra stipri apsauginė priemonė nuo blogos energijos. Asmenims, kurie dirba su žmonėmis ir daug bendrauja su pirkėjais, ligoniais nepamaišytų kalnų krištolo kristalas, kad apsaugotų nuo aplinkinių poveikio. Taip pat kalnų krištolas tinka žmonėms, dirbantiems protinį darbą, nes aktyvina protą, išlaisvina iš minčių ir proto painiavos, skatina tikėjimą tuo, ką darote, ir sužadina optimizmą bei kūrybines galias. Puikiai padeda susikoncentruoti, susikaupti, suteikia aiškumą mintyse, stiprina atmintį, gerina iškalbą, suteikia harmoniją, ramybę, pusiausvyrą ir išraiškingumą. Suteikia žvalumo, aktyvumo, tikėjimo ir pastovumo. Harmonizuoja abiejų smegenų pusrutulių darbą. Kalnų krištolas stimuliuoja nervų, imuninę, liaukų sistemą,  mažina skausmą, karščiavimą, patinimą, pabrinkimą, pykinimą, alpimą, šleikštulį. Padeda kai ištinka paralyžius, svaigsta galva, tirpsta, stingsta rankos ir kojos, krečia šaltis. Jis pašalina skausmą, padeda greičiau užgydyti žaizdas nudegus odai, skatina kraujo apytaką, padeda sutrikus virškinamajam traktui, gydo pūslės ir inkstų infekciją ir funkcijos sutrikimą, šalina toksinus iš organizmo.

Rinkinį sudaro veliūrinis maišelis, keturi akmenėliai ir instrukcija (anglų k.).

 

 

Atsiliepimai (1)

1 atsiliepimas apie Astrologinis talismanas – Liūtas

  1. Audra N. (įsigijo produktą)

    Verified reviewVerified review - view originalExternal link

    Puikus ! Dar pratinuos susidraugauti su akmenukais, bet viskas bus gerai

    (0) (0)
Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Astrologiniai kristalai Liutas
Astrologinis talismanas – Liūtas
9,30  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.