Amuletas – Lazuritas (Lapis Lazuli)

18,00 

21 domisi šia preke
ISBN: 9788865278826 Produkto kodas: BP05 Kategorijos: , Žymos: , , , ,
Aprašymas

Amuletas – Lazuritas (Lapis Lazuli)

IŠMINTIS – RAMYBĖ – SĄMONINGUMAS

Stilingas ir kupinas ramios energijos lazurito (lapis lazuli) amuleto pakabukas harmonijos ir ramybės pagalba padeda susidoroti su gyvenimo sunkumais.

Šis pusmėnulio formos pakabukas yra elegantiškai poliruotas ir laikomas metaliniu užsegimu. Nešiojant jis skatina savimonę ir sąmoningumą. Nesvarbu, ar tai dovana mylimam žmogui, ar naudojamas tobulinti jūsų dvasinę praktiką, šis pakabukas tikrai pagerins jūsų emocinę būseną ir kasdienį gyvenimą.

Lazurito amuletas

Lazuritas padeda į pasaulį žvelgti aiškiai ir ramiai. Jis skatina pažinti ir suprasti save. Tai akmuo, padedantis užmegzti ryšį su supančia aplinka, skatinantis atskleisti dvasines galias ir kūrybiškumą. Subtilios lazurito vibracijos skatina džiaugsmą, atvirumą, nuoširdumą, suteikia galių sukoncentruoti mintis, sustiprinti valią. Tai akmuo mokytojas, padedantis atrasti save, aiškiau reikšti savo mintis, įžvelgti spragas ir problemas savyje, skatinantis dvasinį augimą, dvasinę ir intelektualinę pusiausvyrą, suteikiantis daugiau idėjų ir erdvės mąstymui. Naikina blokadas jausmų srityje, padeda pajusti stipresnį ryšį su aukštesniuoju ,,Aš’’.

Akmuo padeda bendrauti su kitaip mąstančiais žmonėmis, neleidžia įsivelti į bevaisius ginčus ir konfliktus. Padeda išlikti oriems ir taikiems, neleidžia pasireikšti nevaldomoms emocijoms. Mineralas padeda susikoncentruoti ir pasitelkti vidinius resursus ir išmintį. Moko vidinės pusiausvyros, atsispirti išorės poveikiui, bei atrasti savyje asmenybę, kuri neleidžia savęs išnaudoti. Suteikia pasitikėjimą savimi, susikaupimą, teisingumą, postūmį, abipusę meilę. Padeda atnaujinti savo interesų ir pažinčių ratą, atsikratyti to, kas nereikalinga, kas nebeturi prasmės. Stiprina draugystę ir gyvybingumą, vidinę stiprybę ir miegą. Padeda išvengti sunkių minčių, melancholijos ir graužaties, moko puoselėti ir branginti meilę, skatina užuojautą ir supratimą kitam.

Lazuritas žinomas kaip trečiosios akies akmuo – suteikiantis ramybę, labai tinkamas meditavimui. Jis laikomas dvasinių galių akmeniu, gebančiu gydyti sielos žaizdas, pakylėti žmogų į aukštesnį sąmonės lygį, atverti Visatos paslaptis. Auksiniai pirito taškeliai akmenyje simbolizuoja žvaigždes, rodančias mums kelią į Visatos tolius…

Lo Scarabeo prekė.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Amuletas – Lazuritas (Lapis Lazuli)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

amuletas lazuritas (lapis lazuli)
Amuletas – Lazuritas (Lapis Lazuli)
18,00  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.