Hieronymus Bosch Tarot

29,10 

8 domisi šia preke
ISBN: 9781922579652 Produkto kodas: RP112 Kategorijos: , Žymos: , , ,
Aprašymas

Hieronymus Bosch Tarot

Yra nedaug menininkų, kurių kūryba išlaikė savo galią šokiruoti, nustebinti ir džiuginti publiką daugiau nei 500 metų, tačiau kiekvienas, pažiūrėjęs „Žemiškųjų malonumų sodą“, tikrai patirs visas tris tas emocijas vienu metu.

Nors Hieronymus Bosch turi genialaus pamišėlio reputaciją, savo laiku jis buvo laikomas tikru meno meistru. Savo unikalaus svajingo stiliaus  dėka buvo karūnuotas pirmuoju siurrealistu dar tuo laikotarpiu, kai vyravo realizmas.

Hieronymus Bosch Tarot

Žymus okultistas ir autorius Travis McHenry, sukūręs tokias kalades kaip Occult Tarot, Angel Tarot ir Vlad Dracula Tarot, kruopščiai atrinko scenas ir personažus iš žinomiausių Hieronymus Bosch darbų, tokiu būdu iš naujo sukurdamas išskirtinius vaizdus, slepiančius mistines reikšmes ir, žinoma, nepamiršdamas tradicinės Taro kortų filosofijos.

Rezultatas akivaizdus – turime ne tik gražią, bet ir gilią, įkvėpiančią Taro kaladę.

Turėkite omenyje, kad tai NĖRA kaladė, skirta naujokams. Ji skirta patyrusiems Taro kortų skaitytojams, kurie yra plačių pažiūrų. Beveik visos kortos šioje kaladėje yra pervadintos kitais vardais ir vietomis įgauna visiškai naujas reikšmes. Tad, jei esate tradicinių pažiūrų ir nesate linkę jų keisti ar tiesiog pažvelgti kiek plačiau, tuomet šios kaladės nerekomenduočiau.

Hieronymus Bosch Tarot

Kartais satyriška, kartais kandi, kartais persekiojanti, bet visada savotiškai traukianti – Hieronymus Bosch Tarot žymiai pakėlė šiais laikais kuriamų Taro kortų kertelę ne tik įvaizdžiais, bet ir kokybe.

Hieronymus Bosch Tarot

Rinkinį sudaro 78 kortos ir 112 psl. pagalbinė knyga anglų kalba.

Kortų dydis: 7 x 12 cm.

Autorius: Travis McHenry.

Leidėjas: Rockpool Publishing.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Hieronymus Bosch Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

hieronymus bosch tarot
Hieronymus Bosch Tarot
29,10  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.