Astrologinis talismanas – Skorpionas

9,30 

23 domisi šia preke
ISBN: 9788883959066 Produkto kodas: AST08 Kategorijos: , Žymos: , ,
Aprašymas

Astrologinis talismanas – Skorpionas

Kiekvienas astrologinis ženklas (zodiakas) turi savo stiprybes ir silpnybes. Šiame nedideliame rinkinyje rasite keturis kristalus, natūralius akmenėlius, specialiai atrinktus pagal Jūsų ženklą. Kristalai – puikus energijos šaltinis. Jie taip pat ir pagalbininkai, kai to labiausiai reikia.

Skorpiono ženklui skirtame rinkinyje rasite:

♦ Tigro akis. Tigro akis suteikia aiškumo ir saugumo jausmą, vidinę šilumą, pusiausvyrą, padeda priimti informaciją ir ją objektyviai įvertinti, skatina koncentraciją, norą mokytis, dėmesingumą. Puikiai padeda permainų, sunkių užduočių, egzaminų metu. Ji saugo nuo klastos, vagysčių, pavydo, pasikėsinimų, nužiūrėjimų. Sunkiais gyvenimo periodais suteikia drąsos, neleidžia ištižti, padeda išlaikyti savyje pasitikėjimą aukščiausiomis jėgomis, Kūrėju, reguliuoti savo nuotaikas, emocijas, tokiu būdu ir pačias stresines situacijas, teisingai apsispręsti ir mažiau abejoti. Ji suteikia praktiškumo, įžvalgos, tikslumo ir optimizmo, padeda detales sujungti į visumą. Gali būti naudojama sprendžiant finansinius klausimus, pasirašant pirkimo – pardavimo sutartis (ji nepritraukia pinigų, bet padeda išmintingai su jais elgtis). Tigro akis stiprinavegetatyvinę nervų sistemą. Stipriai veikia kaulus, sausgysles, sąnarius. Kai kuriais atvejais gelbsti nuo astmos. Ramina stresus, emocijų perteklių ir pan., nes kai kurie tyrimai rodo, jog šis akmuo lėtina energijų cirkuliaciją kūne. Tad kam jų tekėjimas ir taip sulėtintas – nešioti nepatartina.

♦ Hematitas. Tai magų akmuo, saugantis juos nuo astralinių išpuolių, piktų dvasių, suteikiantis nežemiškos energijos, padedantis susisiekti su kitais pasauliais. Tuo tikslu hematitas dedamas ant trečios akies. Jis padeda išvengti neigiamų poveikių, juodosios magijos, net padeda esant blogoms planetų konsteliacijoms. Visa tai tvarkoma laikant hematitą ant 1 čakros. Hematitas naudojamas sergant įvairioms kraujo ligomis (mažakraujystė, leukemija, cirkuliacijos sutrikimai, kraujo indų susiaurėjimai, kamščiai ir t.t.). jo vanduo pagyvina apytaką, padidina geležies kiekį organizme, suteikia gyvybingumo. Jis padeda gydyti hormoninius sutrikimus, stabdo kraujavimą, stiprina plaučius, pūslę, reguliuoja kraujo spaudimą, įtakoja inkstus, kraują valančiąsias funkcijas. Galai jį naudojo dar ir nuo akių vokų uždegimų bei galvos skausmų.

Fluoritas. Šis akmuo asocijuojamas su pažanga bei tobulėjimu ir padeda žmogui nuveikti daugiau, nei jis tikisi. Fluorite atsispindi penkios žmogaus čakros – pakaušio, trečiosios akies, gerklės, širdies ir saulės rezginio. Tai fizinis ir dvasinis koordinatorius, suteikiantis jausmų ir proto pusiausvyrą ir stabilumą kiekvieną dieną, sprendžiant kasdienes problemas. Jis skatina mentalinį ir dvasinį vystymąsi, padeda būti pačiu savimi, pasirinkti savo kelią ir koreguoti aplinkybes, suteikia didesnę atsakomybę už savo sprendimus, skatina intuiciją. Fluoritas padeda susikoncentruoti, įsisavinti informaciją, skatina atrasti naujas idėjas. Jis padeda kruopščiai, atidžiai išanalizuoti idėją ir su didele jėga ir ištverme ją įgyvendinti. Fluoritas padeda, kai kamuoja infekcijos, virusai, kvėpavimo takų ligos, sinusai, artritas, reumatas, kaulų, stuburo, dantų susirgimai, pūslelinė, norint numalšinti skausmą, kuris yra susijęs su nervų sistema.Stiprina kaulus, dantis, jo eliksyrą galima gerti, naudoti dantų skalavimui. Padeda geriau įsisavinti vitaminus ir mineralus, tad ypač patartinas vaikams.

♦ Dūminis kvarcas. Lemūrijoje, Atlantidoje, vėliau Egipte jis buvo naudojamas pranašystėms ir Kundalini energijos sužadinimui. Senovės graikai tikėjo, jog dūminis kvarcas – tai suaugęs kalnų krištolas. Romėnai nešiodavo jį gedulo metu, kad pažadintų naują viltį ir gyvenimo džiaugsmą. Arabai laikė jį ištikimybės ir draugystės akmeniu, kuris keičia spalvą artėjant nelaimei. Tai nėra paprastas mineralas. Tad nešiokite jį pagal intuiciją. Ypač dūminis kvarcas naudingas tiems, kas dėl skaudžios netekties prarado gyvenimo džiaugsmą, ką kamuoja depresijos, linkusiems į savižudybę, prisirišusiems prie praeities. Labai pravers besigydantiems alkoholikams, buvusiems narkomanams (ypač depresijų metu). Dūminis kvarcas padeda pasiimti patyrimą iš praėjusio gyvenimo etapo apmąstant jį, pasimokyti iš jo ir ramiai pereiti į naują lygį, o gal ir į naują kelią. Dūminis kvarcas stiprina raumenis, kaulus, skrandį ir širdį, gydo neurozes, stresus, baimes. Jo eliksyras padeda geriau prafiltruoti iš organizmo nuodingas medžiagas ir šlakus, saugo nuo viršsvorio ir celiulito. Ypač naudingas tiems, ką kamuoja naktiniai košmarai, nemalonūs regėjimai.

Rinkinį sudaro veliūrinis maišelis, keturi akmenėliai ir instrukcija (anglų k.).

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Astrologinis talismanas – Skorpionas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Astrologiniai kristalai Skorpionas
Astrologinis talismanas – Skorpionas
9,30  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.