Astrologinis talismanas – Šaulys

(1 pirkėjo atsiliepimas)

9,30 

25 domisi šia preke
ISBN: 9788883959073 Produkto kodas: AST09 Kategorijos: , Žymos: , ,
Aprašymas

Astrologinis talismanas – Šaulys

Kiekvienas astrologinis ženklas (zodiakas) turi savo stiprybes ir silpnybes. Šiame nedideliame rinkinyje rasite keturis kristalus, natūralius akmenėlius, specialiai atrinktus pagal Jūsų ženklą. Kristalai – puikus energijos šaltinis. Jie taip pat ir pagalbininkai, kai to labiausiai reikia.

Šaulio ženklui skirtame rinkinyje rasite:

♦ Mėlynasis agatas. Tai ramybės akmuo ir puikus talismanas su gydančiomis savybėmis. Mažina negatyvią energiją ir stresą, ramina ir harmonizuoja. Padeda užčiuopti žmonių emocijas ir geriau jas suprasti. Padeda suderinti bendravimą su kitais. Užsitarnavo pavadinimą “komunikacijos centro balzamas”. Padeda, kai yra bėdų su sprando ir pečių įtampa, angina, skydliauke, smegenų skysčių reguliavimu, kvėpavimo takų ligomis, gleivinių regeneracija, ausų ligomis. Mažina vandens kaupimąsi audiniuose, skatina insulino gamybą pirmose diabeto stadijose, stiprina imuninę sistemą, skatina maitinančių motinų pieno susidarymą, harmonizuoja ir palengvina klimakterinį periodą.

♦ Ametistas. Daugelis senovės tautų ametistą laikė ypatingu akmeniu, saugančiu nuo burtų, blogų minčių, košmarų ir alkoholizmo. Ametistas priklauso transformacijos temai. Jis yra vienas iš ramiausio poveikio mineralų.  Ametisto potemė arba funkcija – minčių alchemija. Taigi jį galima vadinti idealiu minčių ir susikurtų arba prisiimtų mentalinių programų transformatoriumi. Būtent todėl kai kurie tyrinėtojai vadina jį Vidinės laisvės akmeniu. Jis universalus, nes atsiskleidžia vis naujomis savo poveikio briaunomis: vienaip – pradedančiajam ieškotojui, kitaip – juo esančiajam, dar kitaip – praėjusiam sistemas. Ametistas skatina emocinę pusiausvyrą, ramina karštakošiškumą, emocines audras, pyktį, susierzinimą, impulsyvumą, mentalinį ir emocinį fanatizmą, perdėtus, net liguistus prisirišimus, mentalinės saviraiškos ir mirties baimes. Stiprina kasą, hipofizę, skydliaukę, subalansuoja kairįjį ir dešinįjį smegenų pusrutulius. Ramina epilepsiją, autizmą ir hipertrofuotą geismą, taip pat savigriovos kompleksą. Sužadina audinių regeneraciją ir raudonųjų kraujo kūnelių gamybą. Naudingas sergant tuberkulioze, diabetu ir silpstant imuninei sistemai. Tai kraują valantis antiseptikas.

Mėlynas haulitas. Tai ramybės, romumo ir takto akmuo. Haulitas – atminties, pažinimo ir pažangos akmuo, ypač gerai ramina. Sugeria negatyvias energijas, sušvelnina į mus nukreiptas pykčio atakas. Padeda nešiotojui nugalėti grubumą, kritiškumą ir kitus įžeidžiantį elgesį. Stiprina takto jausmą. Moko kantrybės ir stiprina atmintį, slopina pykti ir susierzinimą, neleidžia siautėti. Galingas savikontrolės akmuo. Haulitas mažina visų rūšių stresą, suteikia romumo. padeda pačiam kurti savo gyvenimą, kontroliuoti savo veiksmus, surasti pusiausvyrą, ypač kai norisi sustoti ir viską mesti. Didina fizinį patrauklumą. Haulito energija švelni ir raminanti, lėtina minčių srautą ir suteikia ramų miegą, gydo nuo migreninių galvos skausmų, nemigos. Sumažina apsinuodijimo pasekmes, valo kraują. Padeda esant ligoms dėl kalcio trūkumo: dantų ligoms, kaulų retėjimui.

♦ Sodalitas. Sodalitas aktyvina kankorėžinę liauką, trečiąją akį, gilina meditaciją. Meditacijos metu sustiprėja vaizdiniai, savęs pajutimas ir supratimas, protas yra aiškus ir padeda suprasti informaciją, ateinančią iš Dvasios pasaulio. Sodalitas yra vienas iš nedaugelio mineralų, kurie jungia protą ir intuiciją, įžvalgą ir dvasinę nuovoką, mentalinį ir fizinį lygmenis. Sodalitas suteikia galimybę susitikti su savo aukštesniuoju “Aš”, skatina rasti savyje autoritetą, moko apginti savo asmeninę erdvę ir tiesas, būti atsidavusiam sau. Jis skatina nuoširdumą, idealizmą, logiką, padeda išsilaisvinti iš mentalinės – minčių ir proto – painiavos, intelektualinės vergovės ir priklausomybės. Sodalitas skatina racionalų mąstymą, objektyvumą ir nuovokumą, mes tampame savo jausmų, minčių šeimininkais. Jis atneša vidinę tylą ir ramybę protui ir mintims, sudaro sąlygas į mūsų gyvenimą ateiti naujai informacijai. Padeda sergant balso stygų uždegimu, kai kamuoja ilgalaikis užkimimas, gerklės uždegimas, mažina kraujo spaudimą, valo ir stiprina limfinę sistemą (gali būti naudojamas padidėjus limfmazgiams ir sergant limfos vėžiu), stiprina imuninę sistemą, sužadina kūno skysčius. Padeda, kai kankina nemiga, skatina medžiagų apykaitą, padeda įsisavinti kalcį iš aplinkos, absorbuoti kūno fluidus, ramina nervus.

Rinkinį sudaro veliūrinis maišelis, keturi akmenėliai ir instrukcija (anglų k.).

 

 

Atsiliepimai (1)

1 atsiliepimas apie Astrologinis talismanas – Šaulys

  1. Laima (įsigijo produktą)

    Verified reviewVerified review - view originalExternal link

    Puiki ir neeilinė dovana draugams. Tobulas akmenų dydis. Prabangus maišelis su pamušalu….sužavėta.

    (0) (0)
Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Astrologiniai kristalai Saulys
Astrologinis talismanas – Šaulys
9,30  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.