Švytuoklė Ametisto piramidė

23,88 

14 domisi šia preke
ISBN: 9788865272657 Produkto kodas: PEB38 Kategorijos: , Žymos: , , ,
Aprašymas

Švytuoklė Ametisto Piramidė

Išskirtinės harmonijos šaltinis – švytuoklė Ametisto Piramidė, pagaminta iš puikaus ametisto ir kalnų krištolo. Ši piramidė yra dviejų galingų energijų susijungimo rezultatas. Švytuoklė lengvai bendrauja ir atsako į jūsų gyvenimo esminius klausimus. Atraskite harmonijos ir sąmoningumo šaltinį savo kasdieniniame gyvenime.

Švytuoklė Ametisto Piramidė

  • Ametistas yra garsėjantis savo raminančiomis ir harmonizuojančiomis savybėmis. Tai skatina vidinę ramybę ir sąmoningumą. Ametistas skatina sielos budimą ir Dvasios išsiskleidimą. Suteikia vidinės laisvės, skatina intuiciją, padeda suprasti priešybių vienybę ir gyvenimą joje, suteikia vidinės ramybės ir taikos. Mineralas padeda supratimą versti suvokimu, išgryninti vidinį negatyvumą per jo giluminių priežasčių suvokimą.
  • Kalnų krištolas yra galingas energijos valdymo kristalas, padedantis aiškiai suvokti situacijas ir sprendimus. Tai yra universalus akmuo, veikiantis visus kūnus: emocinį, astralinį, mentalinį ir dvasinį. Išlaisvina iš minčių ir proto painiavos, skatina tikėjimą tuo, ką darote, ir sužadina optimizmą bei kūrybines galias. Puikiai padeda susikoncentruoti, susikaupti, suteikia aiškumą mintyse, stiprina atmintį, gerina iškalbą, suteikia harmoniją, ramybę, pusiausvyrą ir išraiškingumą. Suteikia žvalumo, aktyvumo, tikėjimo ir pastovumo. Harmonizuoja abiejų smegenų pusrutulių darbą.
  • Švytuoklės piramidės forma jūsų būrimo praktikai prideda papildomo energijos sluoksnį, padedantį jums giliau susisiekti su savo intuicija ir Visata.

Šią švytuoklę nėra sudėtinga naudoti. Ji suteikia paprastus taip/ne/galbūt atsakymus į jūsų klausimus apie gyvenimą, meilę, darbą, finansus ir daugiau.

Švytuoklė Ametisto Piramidė

Ką gausite?

  • Unikalią Švytuoklę Ametisto Piramidę, kuri ne tik graži savo išskirtiniu dizainu, bet ir talpina ametisto bei kvarco galias.
  • Paprastą naudojimo instrukciją, kad galėtumėte lengvai inicijuoti šios švytuoklės energiją.
  • Galimybę atsakyti į savo gyvenimo esminius klausimus su paprastumu ir aiškumu.
  • Kiekviena švytuoklė turi savo maišelį, tad galėsite ją nešiotis su savimi kad ir kur eitumėte.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Švytuoklė Ametisto piramidė”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Švytuoklė ametisto piramidė
Švytuoklė Ametisto piramidė
23,88  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.