Selenito lazdelė

(1 pirkėjo atsiliepimas)

4,50 

16 domisi šia preke
Produkto kodas: SELLZ10 Kategorija: Žymos: , ,
Aprašymas

Selenito lazdelė

Selenitas yra hidratuotas kalcio sulfatas, gipso rūšis. Tai itin įprastas mineralas, susiformuojantis nuosėdinėse terpėse, pvz., prie karštų versmių. Dažniausiai jis randamas dideliais klodais, paprastai susikristalizavęs dėl labai druskingo vandens. Jam būdingas perlinis spindesys ir mėnulio šviesą primenantis žėrėjimas. Pavadintas graikų mėnulio deivės Selenos vardu, todėl artimas mėnulio energetikai.

Kristalai susiformuoja ryškių formų strypeliais, kurie būna dryžuoti: išilgai vertikalios plokštumos yra matomos linijos. Kai kurie selenito gabalėliai turi oro arba vandens pūslelių. įprasti yra ne tik kristalų strypeliai, tačiau ir skaidrūs dideli selenito gabalai. Selenitas pasižymi keletu įdomių savybių: jis labai minkštas, todėl kai kurie gabalėliai lengvai susilenkia, jis taip pat veikia kaip izoliacinė medžiaga, todėl, kai liečiame, atrodo šiltesnis negu kiti kristalai.

Selenitas sustiprina bet kurio kito mineralo poveikį. Mineralus pakanka uždėti ant selenito arba paliesti selenito lazdele. Selenitą dažniausiai naudoja litoterapeutai ir kristalų mėgėjai kaip akmenų aktyvatorių. Jei norite suaktyvinti bet kurio mineralo energiją, naudokite ją kartu su selenitu. Selenito negalima mirkyti vandenyje. Vandenyje jis ištirpsta. Selenitą galite išvalyti pastatydami ant palangės per pilnatį. Taip pat tinka klasikiniai valymo dūmais metodai arba Tibeto dubenėlių garsais.

Selenitas yra idealus akmuo paspartinti dvasiniam augimui, nes jo vibracija itin aukšta. Jis rezonuoja su karūnos čakra bei atveria ją, taip pat suaktyvina dar aukštesnę sielos žvaigždės čakrą. Atvėrus aukštesnes čakras dieviškos šviesos ir energijos srautui mes gauname pagalbą vidinei transformacijai ir augimui. Medituojant su šiuo akmeniu jis padeda pakilti į aukštesnius ir subtilesnius lygmenis, suteikia aiškumo apie Visatą ir mūsų vietą joje.

Selenito lazdelė

Selenitas sugeba ilgą laiką įsiminti ir išsaugoti gautą informaciją, nes jo sudėtyje yra vandens stichijos kristalų. Yra žinoma, kad senovės piligrimai,keliaudami į šventą vietą, pasiimdavo su savimi amuletą iš selenito. Įvairios selenito formos harmonizuoja ir sudvasina aplinką, labai tinka meditacijoms.

Selenitas padeda siekiantiems Nušvitimo. Jei aktyvinama sielos žvaigždė, turi būti aktyvinama ir žemės žvaigždė. Tai būtina, kad išvengti psichikos ir kitų sutrikimų. Tam du įžeminantys akmenys (hematitas, morionas ar juodas turmalinas), gulint, dedami prie padų, o vienas – 15 cm po padais. Taip gaunamas trikampis, žiūrintis žemyn. Selenito lazdelė dedama virš galvos (geriausia apie 10 – 15 cm ilgio). Meditacijos trukmė – 11 min.
Selenitas gali būti naudojamas minčių projekcijai. Tam reikia suformuluoti reikiamą mintį (prieš tai išvalius mintis), uždėti selenitą ant 6 čakros ir nusiųsti mintį asmeniui ar kolektyvui.

Galimos meditacijos į buvusius ir būsimus gyvenimus. Selenitas padeda įeiti į fizinio kūno vidų ir pamatyti ligas ir jų gydymo kelius. Naudojamas gyvenimui pratęsti.

Nešioti pastoviai nereikėtų. Tai mineralas meditacijoms.

Selenito lazdelė

Kiekviena lazdelė yra natūrali ir išskirtinė, tad tiek išmatavimai, tiek svoris gali nežymiai skirtis.

Ilgis maždaug 10 cm.

Svoris: 20-50 gr.

Kilmės šalis: Marokas.

 

 

Atsiliepimai (1)

1 atsiliepimas apie Selenito lazdelė

  1. Audra N. (įsigijo produktą)

    Verified reviewVerified review - view originalExternal link

    Dar bandau susidraugauti ,bet patinka palaikyti rankose

    (0) (0)
Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Selenito lazdelė
Selenito lazdelė
4,50  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.