Astrologinis talismanas – Avinas

9,30 

1 domisi šia preke
ISBN: 9788883958991 Produkto kodas: AST01 Kategorijos: , Žymos: , ,
Aprašymas

Astrologinis talismanas – Avinas

Kiekvienas astrologinis ženklas (zodiakas) turi savo stiprybes ir silpnybes. Šiame nedideliame rinkinyje rasite keturis kristalus, natūralius akmenėlius, specialiai atrinktus pagal Jūsų ženklą. Kristalai – puikus energijos šaltinis. Jie taip pat ir pagalbininkai, kai to labiausiai reikia.

Avino ženklui skirtame rinkinyje rasite:

♦ Natūralus agatas. Pavadintas pagal Agato upę Sicilijoje. Tai koncentrinėmis linijomis ir juostomis dryžuotas įvairiaspalvis chalcedonas (mikrokristalinis kvarcas). Senovėje buvo mėgstami papuošalai, nes tikėta magiška agato galia. Pagrindinė agato tema – harmonija. Ji pasiekiama per jo sugebėjimą subalansuoti emocinį ir mentalinį kūnus. Ypač idealiai tai atlieka klasikinis  agatas. Būtent todėl jis labai pagrįstai vadinamas sėkmės, gerovės ir sveikatos akmeniu. Klasikinis agatas stiprina ryšį su Žeme, taip pat su savo Aukštesniuoju Aš. Stiprina lytinių organų veiklą, kraują, kraujagysles, slopina skausmus. Buvo naudojamas nuo epilepsijos, nemigos.

♦ Mėlynasis agatas. Tai ramybės akmuo ir puikus talismanas su gydančiomis savybėmis. Mažina negatyvią energiją ir stresą, ramina ir harmonizuoja. Padeda užčiuopti žmonių emocijas ir geriau jas suprasti. Padeda suderinti bendravimą su kitais. Užsitarnavo pavadinimą “komunikacijos centro balzamas”. Padeda, kai yra bėdų su sprando ir pečių įtampa, angina, skydliauke, smegenų skysčių reguliavimu, kvėpavimo takų ligomis, gleivinių regeneracija, ausų ligomis. Mažina vandens kaupimąsi audiniuose, skatina insulino gamybą pirmose diabeto stadijose, stiprina imuninę sistemą, skatina maitinančių motinų pieno susidarymą, harmonizuoja ir palengvina klimakterinį periodą.

♦ Hematitas. Tai magų akmuo, saugantis juos nuo astralinių išpuolių, piktų dvasių, suteikiantis nežemiškos energijos, padedantis susisiekti su kitais pasauliais. Tuo tikslu hematitas dedamas ant trečios akies. Jis padeda išvengti neigiamų poveikių, juodosios magijos, net padeda esant blogoms planetų konsteliacijoms. Visa tai tvarkoma laikant hematitą ant 1 čakros. Hematitas naudojamas sergant įvairioms kraujo ligomis (mažakraujystė, leukemija, cirkuliacijos sutrikimai, kraujo indų susiaurėjimai, kamščiai ir t.t.). jo vanduo pagyvina apytaką, padidina geležies kiekį organizme, suteikia gyvybingumo. Jis padeda gydyti hormoninius sutrikimus, stabdo kraujavimą, stiprina plaučius, pūslę, reguliuoja kraujo spaudimą, įtakoja inkstus, kraują valančiąsias funkcijas. Galai jį naudojo dar ir nuo akių vokų uždegimų bei galvos skausmų.

♦ Ametistas. Daugelis senovės tautų ametistą laikė ypatingu akmeniu, saugančiu nuo burtų, blogų minčių, košmarų ir alkoholizmo. Ametistas priklauso transformacijos temai. Jis yra vienas iš ramiausio poveikio mineralų.  Ametisto potemė arba funkcija – minčių alchemija. Taigi jį galima vadinti idealiu minčių ir susikurtų arba prisiimtų mentalinių programų transformatoriumi. Būtent todėl kai kurie tyrinėtojai vadina jį Vidinės laisvės akmeniu. Jis universalus, nes atsiskleidžia vis naujomis savo poveikio briaunomis: vienaip – pradedančiajam ieškotojui, kitaip – juo esančiajam, dar kitaip – praėjusiam sistemas. Ametistas skatina emocinę pusiausvyrą, ramina karštakošiškumą, emocines audras, pyktį, susierzinimą, impulsyvumą, mentalinį ir emocinį fanatizmą, perdėtus, net liguistus prisirišimus, mentalinės saviraiškos ir mirties baimes. Stiprina kasą, hipofizę, skydliaukę, subalansuoja kairįjį ir dešinįjį smegenų pusrutulius. Ramina epilepsiją, autizmą ir hipertrofuotą geismą, taip pat savigriovos kompleksą. Sužadina audinių regeneraciją ir raudonųjų kraujo kūnelių gamybą. Naudingas sergant tuberkulioze, diabetu ir silpstant imuninei sistemai. Tai kraują valantis antiseptikas.

Rinkinį sudaro veliurinis maišelis, keturi akmenėliai ir instrukcija (anglų k.).

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Astrologinis talismanas – Avinas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Astrologiniai kristalai Avinas
Astrologinis talismanas – Avinas
9,30  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.