Astrologinis talismanas – Žuvys

(1 pirkėjo atsiliepimas)

9,30 

16 domisi šia preke
ISBN: 9788883959103 Produkto kodas: AST12 Kategorijos: , Žymos: , ,
Aprašymas

Astrologinis talismanas – Žuvys

Kiekvienas astrologinis ženklas (zodiakas) turi savo stiprybes ir silpnybes. Šiame nedideliame rinkinyje rasite keturis kristalus, natūralius akmenėlius, specialiai atrinktus pagal Jūsų ženklą. Kristalai – puikus energijos šaltinis. Jie taip pat ir pagalbininkai, kai to labiausiai reikia.

Žuvų ženklui skirtame rinkinyje rasite:

♦ Nefritas. Nefritas yra puikus apsauginis akmuo. Jis saugo nuo agresyvių įtakų ir padeda atlaikyti bet kokio pobūdžio spaudimą. Jis taip pat padeda spręsti įvairias problemas, išeiti iš gyvenimo aklavietės. Suteikia pasitikėjimo, tvirtybės, stiprybės. Taip pat suteikia vidinį saugumą ir taiką, kūrybingumą, pasitikėjimą savo Keliu, sąžiningumą, ištikimybę idealams, sugebėjimą išlaukti, sugebėjimą skaityti Dievo ir gamtos ženklus. Padeda tada, kai dvejojama, kurį sprendimą pasirinkti konkrečioje situacijoje. Skatina suvokti Žemėje skirto laiko ir prasmingo bendravimo svarbą ir tikslingumą. Tai evoliucijos akmuo, padedantis keisti vidinį ir išorinį pasaulį. Padeda išlaikyti savo identiškumą bet kokiomis sąlygomis, skatina eiti savo keliu. Nefritas padeda sergant inkstų ligomis, įvairiapusiškai dirba su jais, ramina uždegimus, padeda išvengti akmenų arba šalina tuos, kurie jau yra. Gerina medžiagų apykaitą, padeda sergant skrandžio ligomis, astma. Šalina toksinus iš organizmo, reguliuoja adrenalino kiekį, balansuoja kūno skysčius, vandens, druskų, rūgščių kiekį, šarmingumą, gydančiai veikia ląstelių ir griaučių veiklą, skatina vaisingumą, padeda gimdymo metu, kai kamuoja klubų ir šlaunų problemos.

Fluoritas. Šis akmuo asocijuojamas su pažanga bei tobulėjimu ir padeda žmogui nuveikti daugiau, nei jis tikisi. Fluorite atsispindi penkios žmogaus čakros – pakaušio, trečiosios akies, gerklės, širdies ir saulės rezginio. Tai fizinis ir dvasinis koordinatorius, suteikiantis jausmų ir proto pusiausvyrą ir stabilumą kiekvieną dieną, sprendžiant kasdienes problemas. Jis skatina mentalinį ir dvasinį vystymąsi, padeda būti pačiu savimi, pasirinkti savo kelią ir koreguoti aplinkybes, suteikia didesnę atsakomybę už savo sprendimus, skatina intuiciją. Fluoritas padeda susikoncentruoti, įsisavinti informaciją, skatina atrasti naujas idėjas. Jis padeda kruopščiai, atidžiai išanalizuoti idėją ir su didele jėga ir ištverme ją įgyvendinti. Fluoritas padeda, kai kamuoja infekcijos, virusai, kvėpavimo takų ligos, sinusai, artritas, reumatas, kaulų, stuburo, dantų susirgimai, pūslelinė, norint numalšinti skausmą, kuris yra susijęs su nervų sistema.Stiprina kaulus, dantis, jo eliksyrą galima gerti, naudoti dantų skalavimui. Padeda geriau įsisavinti vitaminus ir mineralus, tad ypač patartinas vaikams.

Mėlynas haulitas. Tai ramybės, romumo ir takto akmuo. Haulitas – atminties, pažinimo ir pažangos akmuo, ypač gerai ramina. Sugeria negatyvias energijas, sušvelnina į mus nukreiptas pykčio atakas. Padeda nešiotojui nugalėti grubumą, kritiškumą ir kitus įžeidžiantį elgesį. Stiprina takto jausmą. Moko kantrybės ir stiprina atmintį, slopina pykti ir susierzinimą, neleidžia siautėti. Galingas savikontrolės akmuo. Haulitas mažina visų rūšių stresą, suteikia romumo. padeda pačiam kurti savo gyvenimą, kontroliuoti savo veiksmus, surasti pusiausvyrą, ypač kai norisi sustoti ir viską mesti. Didina fizinį patrauklumą. Haulito energija švelni ir raminanti, lėtina minčių srautą ir suteikia ramų miegą, gydo nuo migreninių galvos skausmų, nemigos. Sumažina apsinuodijimo pasekmes, valo kraują. Padeda esant ligoms dėl kalcio trūkumo: dantų ligoms, kaulų retėjimui.

♦ Akvamarinas. Akvamarino tema – sielos budimas. Jo tikslas – atverti žmogui jo Dvasios didybę ir apvalyti nuo trukdančių tai suvokti faktorių. Jis palaiko tuos, kurie jau atpažino savo vidinę šviesą ir siekia ja vadovautis, siekdami priglusti prie Didžiosios Šviesos dieviškojo tyrojo šaltinio. Akvamarinas skatina Savęs pažinimo poreikį ir visą sąmonėjimo procesą, kontaktą su Aukštesniuoju Aš ir šeimininkui prieinamomis dvasinėmis dimensijomis. Suteikia dvasinio įkvėpimo, intuicijos, vidinio Žinojimo, skatina pasiaukojančią meilę, toleranciją. Akmuo suteikia emocinio stabilumo, ramina iracionalias baimes, orientacijos sutrikimus, išsiblaškymą. Akvamarinas saugo nuo informacijos srauto ir reklamos, saugo nuo pavojų kelionėse bei padeda atskleisti paslaptis ir apgaules. Apsauga tiems, kurie siekia Gėrio. Retina kontaktus, palieka tuos, kurie reikalingi sielai, o ne protui. Parodo chroniškų prisirišimų beprasmiškumą ir padeda iš jų išsilaisvinti. Hipofizės, skydliaukės ir hormonų veiklos reguliavimas, regėjimo gerinimas (ypač trumparegystė arba toliaregystė), tinka alergijoms, neurodermitui gydyti. Stiprina širdį, imuninę ir autoimuninę sistemą. Reguliuoja hormonų balansą, mažina karščiavimą, gerina liaukų funkcijas, hipofizį, stiprina dantis ir kaulinę struktūrą.

Rinkinį sudaro veliūrinis maišelis, keturi akmenėliai ir instrukcija (anglų k.).

 

 

Atsiliepimai (1)

1 atsiliepimas apie Astrologinis talismanas – Žuvys

  1. Dalia (įsigijo produktą)

    Labai džiaugiuosi gautu akmenėlių rinkiniu – nuostabūs, tarsi savi – tinkantys mano Sielai – akmenėliai…Iš jų sklinda tikrai Apsauganti, Harmonizuojanti energija… Išsidėlioju priešais save dirbdama, kad teiktų Malonių Bangų visam darbo procesui…Akmenėlius itin malonu laikyti rankose…

    (0) (0)
Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Astrologiniai kristalai Zuvys
Astrologinis talismanas – Žuvys
9,30  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.