Astrologinis talismanas – Mergelė

9,30 

2 domisi šia preke
ISBN: 9788883959042 Produkto kodas: AST06 Kategorijos: , Žymos: , ,
Aprašymas

Astrologinis talismanas – Mergelė

Kiekvienas astrologinis ženklas (zodiakas) turi savo stiprybes ir silpnybes. Šiame nedideliame rinkinyje rasite keturis kristalus, natūralius akmenėlius, specialiai atrinktus pagal Jūsų ženklą. Kristalai – puikus energijos šaltinis. Jie taip pat ir pagalbininkai, kai to labiausiai reikia.

Mergelės ženklui skirtame rinkinyje rasite:

♦ Amazonitas. Amazonito tema – bendravimas. Jo potemė – prieštaravimų bendraujant įveikimas. Tai ramaus ir sąmoningo veiksmo akmuo. Padeda susikurti naują požiūrį į kitus žmones, ramina vidinių prieštaravimų ir susidvejinimo pojūtį, skatina savistabos ir savikontrolės svarbos pajautą. Padeda raminti mintis, koncentruotis priimant informaciją ar ją atrenkant. Akmuo ramina chroniškas depresijas, nerimą, impulsyvumą, ekstremalią emocijų kaitą. Amazonitas padeda išmokti priimti be streso nepatinkančias situacijas ir jas spęsti. Amazonitas yra ypatingai efektyvus akmuo, skatinantis saviraišką, pasitikėjimą savimi ir komunikaciją. Jis stiprina dvasinį tobulėjimą, taip pat gebėjimą suvokti praeities patirtį bei pamokas. Amazonitas padeda pašalinti blogą energiją ir išsiaiškinti, kas neleidžia pasiekti užsibrėžtų tikslų. Jam padedant išlaisvinsite giliai paslėptus gebėjimus ir talentus. Šis akmuo padrąsina asmenybę ryžtingiems veiksmams. Nervų sistemos, odos, kepenų, širdies, imuninės sistemos stiprinimas, gimdymo skatinimas, menstruacinių skausmų raminimas, labai tinka masažams. Reguliuoja medžiagų apykaitą, balansuoja kalcio trūkumą ar perteklių kūne, gerina kraujo apytaką, padeda sergant osteoporoze, kai genda dantys ar raumenis kausto mėšlungis.

♦ Nefritas. Nefritas yra puikus apsauginis akmuo. Jis saugo nuo agresyvių įtakų ir padeda atlaikyti bet kokio pobūdžio spaudimą. Jis taip pat padeda spręsti įvairias problemas, išeiti iš gyvenimo aklavietės. Suteikia pasitikėjimo, tvirtybės, stiprybės. Taip pat suteikia vidinį saugumą ir taiką, kūrybingumą, pasitikėjimą savo Keliu, sąžiningumą, ištikimybę idealams, sugebėjimą išlaukti, sugebėjimą skaityti Dievo ir gamtos ženklus. Padeda tada, kai dvejojama, kurį sprendimą pasirinkti konkrečioje situacijoje. Skatina suvokti Žemėje skirto laiko ir prasmingo bendravimo svarbą ir tikslingumą. Tai evoliucijos akmuo, padedantis keisti vidinį ir išorinį pasaulį. Padeda išlaikyti savo identiškumą bet kokiomis sąlygomis, skatina eiti savo keliu. Nefritas padeda sergant inkstų ligomis, įvairiapusiškai dirba su jais, ramina uždegimus, padeda išvengti akmenų arba šalina tuos, kurie jau yra. Gerina medžiagų apykaitą, padeda sergant skrandžio ligomis, astma. Šalina toksinus iš organizmo, reguliuoja adrenalino kiekį, balansuoja kūno skysčius, vandens, druskų, rūgščių kiekį, šarmingumą, gydančiai veikia ląstelių ir griaučių veiklą, skatina vaisingumą, padeda gimdymo metu, kai kamuoja klubų ir šlaunų problemos.

♦ Ametistas. Daugelis senovės tautų ametistą laikė ypatingu akmeniu, saugančiu nuo burtų, blogų minčių, košmarų ir alkoholizmo. Ametistas priklauso transformacijos temai. Jis yra vienas iš ramiausio poveikio mineralų.  Ametisto potemė arba funkcija – minčių alchemija. Taigi jį galima vadinti idealiu minčių ir susikurtų arba prisiimtų mentalinių programų transformatoriumi. Būtent todėl kai kurie tyrinėtojai vadina jį Vidinės laisvės akmeniu. Jis universalus, nes atsiskleidžia vis naujomis savo poveikio briaunomis: vienaip – pradedančiajam ieškotojui, kitaip – juo esančiajam, dar kitaip – praėjusiam sistemas. Ametistas skatina emocinę pusiausvyrą, ramina karštakošiškumą, emocines audras, pyktį, susierzinimą, impulsyvumą, mentalinį ir emocinį fanatizmą, perdėtus, net liguistus prisirišimus, mentalinės saviraiškos ir mirties baimes. Stiprina kasą, hipofizę, skydliaukę, subalansuoja kairįjį ir dešinįjį smegenų pusrutulius. Ramina epilepsiją, autizmą ir hipertrofuotą geismą, taip pat savigriovos kompleksą. Sužadina audinių regeneraciją ir raudonųjų kraujo kūnelių gamybą. Naudingas sergant tuberkulioze, diabetu ir silpstant imuninei sistemai. Tai kraują valantis antiseptikas.

♦ Geltonasis kalcitas. Šis mineralas yra pilnas stiprios ir pozityvios energijos. Labai praverčia tuomet, kai esame užsibrėžę aiškius tikslus ir darome viską, kad juos įgyvendintume. Šeimininkui šis akmuo suteikia daugiau pasitikėjimo, o kai tiki, kad gali kalnus nuversti, tai dažniausiai taip ir būna. Jo geltona spalva – tai šviesos simbolis, tad šis akmuo pagelbės atsikratyti liūdesio ir nerimo. Puikiai tinka tuomet, kai norima susigrąžinti ramybę. Tikima, kad šis akmuo gali padėti mąstyti aiškiau, jis padės atsijoti neigiamą informaciją ir padės į viską pažvelgti paprasčiau. Geltonasis kalcitas padės išsivaduoti iš stagnacijos ir lengviau rasti atsakymus į rūpimus klausimus. Šis akmuo taip pat moko mylėti save, todėl puikiai tinka žmonėms, kurie save nuvertina ar per daug iš savęs reikalauja. Sužadina kalcio apytaką, stiprina imuninę sistemą, naudojamas gyjant kaulams ir audiniams, stiprina širdį ir normalizuoja širdies ritmą. Ramina virškinimo sistemą, tvarko tulžies pūslę.

Rinkinį sudaro veliūrinis maišelis, keturi akmenėliai ir instrukcija (anglų k.).

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Astrologinis talismanas – Mergelė”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Astrologiniai kristalai Mergele
Astrologinis talismanas – Mergelė
9,30  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.