Reitekina Tabi Tarot

73,00 

Nuostabaus grožio riboto leidimo kaladė, įkvėpta japonų kultūros.

 

25 domisi šia preke
Produkto kodas: REI78 Kategorijos: , , Žymos: ,
Aprašymas

Reitekina Tabi Tarot

Ši kaladė unikali tuo, kad apjungia tradicinį Taro simbolizmą su Japonijos menu ir kultūra. Japonija turi turtingą kultūros istoriją. Didelis folkloro ir legendų, giliai įsišaknijusių dvasiniuose įsitikinimuose, rinkinys.

Vienas žinomiausių japonų folkloro aspektų yra yōkai sąvoka, kuri išvertus reiškia keistas regėjimas arba paslaptinga dvasia. Šios būtybės gali būti įvairių formų – nuo ​​žvėriškų būtybių, tokių kaip lapės ir katės, iki antgamtinių būtybių, tokių kaip vaiduokliai ir demonai. Kitas svarbus japonų folkloro aspektas yra tikėjimas šintoizmu, kuris yra originali Japonijos religija. Šintoizmas remiasi idėja, kad viskas gamtoje turi dvasią ir kad šios dvasios gali būti geros arba blogos. Turtinga dievų ir deivių kolekcija, kurių kiekviena turi savo unikalių bruožų ir istorijų.

Reitekina Tabi Tarot kūrėjų tikslas

“Mūsų tikslas šiuo projektu yra pasiūlyti naują būdą tyrinėti Taro pasaulį, supažindinant su nauja ir kultūriškai turtinga perspektyva. Nesvarbu, ar esate patyręs tarologas, ar naujokas, ši kaladė sukurta įkvėpti ir nukreipti jus į dvasinę kelionę.”

Reitekina Tabi Tarot

Šioje Taro kaladėje yra sujungti du piešimo stiliai: anime ir Ukiyo-e. Kadangi Ukiyo-e yra gana konservatyvus stilius dėl to, kad tai tradicinis meno stilius, atsiradęs XVII amžiuje, jis šioje kaladėje maišomas su spalvingu anime vaizdu. Anot autorių, viena iš sunkiausių užduočių buvo surasti folklorą, kuris būtų derinamas su prasmės pagrindais, įtvirtintais taro klasikoje.

Reitekina Tabi Tarot

Kortos yra atspausdintos ant kokybiško vokiško S30 juodo pagrindo popieriaus (330 g/m²). Patogi dviejų dalių tvirta dėžutė. 78 kortos ir nedidelis bukletas su reikšmėmis bei ryšiu su Japonijos kultūros tema.

Kortų dydis: 7 x 12 cm.

Ribotas leidimas papildytas knygų skirtukų rinkiniu (8 vnt, 5 x 15 cm) ir lipdukų rinkiniu (visi 22 Didieji Arkanai, 4 x 7 cm).

Papildoma informacija
Autorius

Maneo Playing Cards

Kalba

Anglų (English)

Kortų dydis

7 x 12 cm

Prekės tipas

Kortos ir bukletas

Prekės kategorija

Autorinės ir riboto leidimo kaladės

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Reitekina Tabi Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

reitekina tabi tarot
Reitekina Tabi Tarot
73,00  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.