Tarot Mucha

26,50 

9 domisi šia preke
ISBN: 9788865273067 Produkto kodas: EX214 Kategorija: Žymos: ,
Aprašymas

Tarot Mucha

Ši kaladė – tai savotiška duoklė ir padėka čekų Art Nouveau (moderno) stiliaus pradininkui, menininkui Alphonse Maria Mucha. Tarot Mucha kaladė meistriškai apjungia naują dvidešimto amžiaus aušros grožį ir amžiną Taro išmintį. Žinoma, kaladę sukūrė ne pats Mucha, o šiuolaikiniai Taro žinovai: Giulia F. Massaglia ir Barbara Nosenzo, įvaizdžius parinko pagal RWS mokyklą.

Graži kortų nugarėlė sufleruoja, kad kaladė nepritaikyta apverstų kortų skaitymui. Daugumoje kortų pagrindinį vaidmenį atlieka moterys, pvz.: Kvailys, Magas, Velnias. Ši persvara tik dar labiau atskleidžia Mucha susidomėjimą mūzos archetipu, kuris atsiskleidžia daugumoje jo darbų.

Tarot Mucha

Ši kaladė puikiai tiks pradedantiesiems, nors ir yra keletas ryškesnių nukrypimų nuo RWS mokyklos (ypač Didžiuosiuose Arkanuose). Taip pat reiktų atkreipti dėmesį į tai, kad ant tų pačių Didžiųjų Arkanų yra tik skaičiai, numeracija, tačiau nėra kortų pavadinimų. Ant Mažųjų – panašiai, vietoje konkretaus mosties įvardinimo yra tik skaičius ir mostį atspindintis atributas.

Tarot Mucha

Patogioje dėžutėje rasite 78 kortas ir bukletą, kurio didesnę dalį užima angliškas tekstas. Kiek siauriau informacija yra pateikiama italų, ispanų, prancūzų, vokiečių ir lenkų kalbomis.

Kortų dydis: 7 x 12 cm.

Leidėjas: Lo Scarabeo.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Tarot Mucha”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

tarot mucha
Tarot Mucha
26,50  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.