Teen Witch Tarot

21,75 

26 domisi šia preke
ISBN: 9788865276846 Produkto kodas: EX266 Kategorija: Žymos: , , ,
Aprašymas

Teen Witch Tarot

Ši kaladė dar yra žinoma ir Witchy Tarot pavadinimu. Gaivi, raganiška, kiek lengvabūdiška ir mistiška Teen Witch Taro kaladė yra lengvai suvokiama ir skaitoma. Magija, pranašavimas ir dvasingumas yra pateikti kaip kasdienio gyvenimo dalis. Visas simbolizmas – iš pirmo asmens perspektyvos. Na, o šalia viso to: aukštos raganų skrybėlės, šluotos, fakelai, katilai ir uolos… Jaunatviška kaladė, padėsianti įgyvendinti dideles svajones. Puikiai tinka Taro meno besimokantiems paaugliams. Kaladė tariamai orientuota į Wicca tradiciją, kurioje gausu ilgakojų raganaičių. Tačiau pasigilinus visgi ateina suvokimas, kad kortose yra pateikiama labiau tradicinis raganavimo menas nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, tiesiog labiau jaučiama senosios Anglijos ir Šiaurės Europos įtaka. Kai bent kiek tame nusimanoma, tuomet nekyla klausimų kodėl Imperatoriaus kortoje pirmame plane yra pavaizduota raganos skrybėlė. Kodėl tokios svarbios yra Mėnulio fazės ar raganų Išbandymai.

Mažųjų Arkanų mostys yra pervadintos į Liepsnas (Flames),  Šluotas (Broomsticks), Katilus (Cauldrons) ir Uolas (Boulders). Dvaro kortos pervadintos į Šventes (Celebration), Mėnulius (Moon), Deives (Goddess) ir Išbandymus (Trial). 

Tad, nors kaladė iš pirmo žvilgsnio ir atrodo paviršutiniška ir lengvabūdiška, tačiau tai nebūtų visiška tiesa. Čia gausu tradicinio raganavimo simbolizmo, tačiau tie simboliai pateikti labai paprastai ir ne visada užčiuopiami iš pirmo karto. Tai kaladė, kuri pareikalaus iš jūsų ilgos draugystės, atsidavimo ir noro mokytis.

Dėžutėje rasite 78 kortas ir instrukcijas anglų, ispanų, italų, prancūzų, portugalų ir rusų kalbomis.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Teen Witch Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Teen Witch Tarot
Teen Witch Tarot
21,75  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.