Universal Tarot of Marceille

20,06 

Universal Tarot of Marceille – tai atnaujinta istorinė Claude’o Burdelio (1727-1799) kaladė, kuri buvo praturtinta naujomis spalvomis ir linijomis.

24 domisi šia preke
ISBN: 9788883955075 Produkto kodas: EX121 Kategorijos: , Žymos: , ,
Aprašymas

Universal Tarot of Marceille

Atgaivinta istorija ir simbolika

Universal Tarot of Marceille – tai atnaujinta istorinė Claude’o Burdelio (1727-1799) kaladė, kuri buvo praturtinta naujomis spalvomis ir linijomis, suteikiant senoviniams įvaizdžiams naujų jėgų ir sustiprinant jų simbolinę prasmę. Ši kaladė buvo sukurta 1751 m. pagal tuo metu populiarią 1JJ Taro kaladę ir išlieka vienu iš Marselio stiliaus Taro pavyzdžių.

Marselio Taro stiliaus ypatybės

Vienas iš svarbiausių Marselio stiliaus kaladės požymių yra tai, kad Mažieji arkanai nėra iliustruoti. Europoje šis Taro kaladės stilius vis dar labai populiarus. Marselio Taro kortos turi keturias pagrindines mostis: lazdos, taurės, kardai ir pentaklai. Dvaro kortos apima karalių, karalienę, riterį ir pažą. Didieji arkanai išlaiko tradicines vertybes: Teisingumas yra VIII, o Stiprybė – XI.

Universal Tarot of Marceille paskirtis

Iš pradžių Marselio kaladė buvo naudojama ne tiek būrimui, bet ir lošimui tiek lošimo, tiek privačiuose namuose. Šios kaladės buvo atspausdintos iš medžio trinkelių ir išlaikė paprastą, nepretenzingą meno formą.

Istorinė ir dvasinė reikšmė

Pasak Lee Bursten, vaizdai, kurie buvo puikiai suprantami vidutiniam penkioliktojo amžiaus kortų žaidėjui, tapo paslaptingais XVIII ir XIX amžiaus okultistams. Tai rodo, kaip Marselio Taro kortos buvo kasdienio gyvenimo (žaidimų) dalis, taip pat filosofinių ir dvasinių studijų objektas. Naudojant šią kaladę būrimo tikslais, galima pasiekti kasdienybę ir dvasingumą – Taro pagrindus, kurie mums yra taip gerai pažįstami.

Lee Bursten parengtas bukletukas

Universal Tarot of Marceille dėžutėje taip pat yra bukletukas keliomis užsienio kalbomis, kurį parengė Lee Bursten. Jame rasite įvadinę dalį, paaiškinančią, kas yra Marselio tradicija ir jos svarba Taro pasaulyje. Bukletuke taip pat pateikti svarbiausi raktažodžiai ir pavyzdžiai, kaip derinti skaičius ir mostis.

Universal Tarot of Marceille

Universalus Marseille Tarot – tai ne tik istorinis artefaktas, bet ir galingas įrankis tiek lošimui, tiek būrimui. Su šia kalade galite giliau pažinti Taro tradicijas, atrasti naujus simbolinius ryšius ir praturtinti savo dvasines bei kasdienes praktikas.

Papildoma informacija
Kortų dydis

6,6 x 12 cm

Leidėjas

Lo Scarabeo

Prekės kategorija

Taro kortos

Prekės tipas

Kortos ir bukletas

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Universal Tarot of Marceille”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

universal tarot of marceille
Universal Tarot of Marceille
20,06  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.