Deadly Apothecary Oracle

22,90 

Atraskite magiškas ir gydomąsias nuodingų augalų savybes iš viso pasaulio.

12 domisi šia preke
ISBN: 9781922785664 Produkto kodas: RP178 Kategorijos: , , Žymos: , , ,
Aprašymas

Deadly Apothecary Oracle

Nuodingi augalai kaip vedliai ir gydytojai

Atraskite magiškas ir gydomąsias nuodingų augalų savybes iš viso pasaulio. Nors šie augalai dažnai laikomi pavojingomis piktžolėmis, jie turi neįtikėtinų gydomųjų galių. Deadly Apothecary Oracle padės jums suprasti šių augalų naudą energetiniame lygmenyje, vadovaujami jų dvasios bei tikros naudingų bei nuodingų augalų žinovės Priestess Moon.

Magiški ir gydomieji nuodingų augalų poveikiai

Nuodingos augalinės medžiagos veikia labai galingai, panašiai kaip stiprios emocijos, kurias jaučiame kaip žmonės. Dažnai stengiamės paslėpti šias emocijas, tačiau darbas su jomis gali būti vienas iš geriausių gydymo būdų. Apkabinti savo šešėlines puses nėra kelionė silpnaširdžiams, tačiau įsiklausę į nuodų žinovės kvietimą ir keliaudami per šviesą ir tamsą, gausite daug įžvalgų. Tegul šios kelionės padeda jums priimti visas savo dalis.

Deadly Apothecary Oracle naudojimas

Nuodai: žmogiškų emocijų patyrimas

Mes ateiname į žemę patirti įvairiausių emocijų – tiek gerų, tiek blogų. Kiekvienas žmogus kartais susiduria su nepatogiomis mintimis ir elgesiu, tokiu kaip pyktis, kaltinimai, vaidmenys aukos ar pavydo jausmai. Mes griežtai teisiame save ir kitus dėl šių stiprių emocijų, tačiau tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl mes čia patiriame gyvenimą žemėje žmogaus pavidalu.

Priešnuodžiai: sielos savybės

Jūsų sielos savybės yra tos, kurios daro gyvenimą saldesnį ir padeda kitiems. Tai yra jūsų sąmoningi veiksmai, kuriuose jūs galvojate apie mūsų tarpusavio ryšius. Lengvos emocijos kyla iš jūsų širdies ir veda į gražų sinchroniškumą bei džiaugsmingus išgyvenimus. Priimdami sprendimus, atitinkančius jūsų tikrąją prigimtį, jūs paryškinate savo šviesą ir atkuriate pusiausvyrą savo protui, kūnui ir dvasiai. Tai padeda skleisti savo šviesą.

Kelionė per tamsą į šviesą

Jums reikės dažnai keliauti per tamsą, kol pasieksite šviesą. Šis procesas gali būti sudėtingas, bet jis yra būtinas tam, kad galėtumėte visiškai išnaudoti savo potencialą ir atkurti pusiausvyrą. Nuodų žinovė Moon padės jums keliauti per šias emocijas, suteikdama įžvalgų ir gydymo galimybių.

Deadly Apothecary Oracle

Šis orakulas yra galingas įrankis, padedantis suvokti ir dirbti su stipriomis emocijomis bei nuodingais augalais. Priimkite nuodų žinovės Moon kvietimą ir leiskitės į kelionę per šviesą ir tamsą, kad atrastumėte savo vidinę stiprybę ir gydymo galią. Ši kelionė padės jums priimti visas savo dalis ir atkurti harmoniją gyvenime.

Papildoma informacija
Autorė

Priestess Moon

Kalba

Anglų (English)

Kortų dydis

8,8 x 12,5 cm

Leidėjas

Rockpool Publishing

Prekės kategorija

Orakulų kortos

Prekės tipas

Kortos ir bukletas

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Deadly Apothecary Oracle”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

deadly apothecary oracle
Deadly Apothecary Oracle
22,90  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.