Frida Kahlo Tarot

14,79 

4 domisi šia preke
ISBN: 8420707451745 Produkto kodas: 1040721 Kategorija: Žymos: ,
Aprašymas

Frida Kahlo Tarot

Ši kaladė – tai duoklė Fridai Kahlo 110-ųjų metinių proga.

Frida Kahlo buvo moteris, kuri aistringai atsidavė gyvenimui, meilei, šeimai ir savo ideologijai. Tai moteris, kuri gerbė savo šaknis ir bandė pakeisti savo aplinką. Ji gyveno Meksikoje istoriniu periodu, kai vyko socialiniai pokyčiai. Ji tikėjo savo kultūra ir visą savo gyvenimą ja dalinosi ir aukštino. ji Ji buvo ištikima sau, meilei, savo instinktams ir poreikiams.

Frida Kahlo – viena garsiausių Meksikos dailininkių, realizmo, siurrealizmo ir simbolizmo atstovė. Dauguma jos paveikslų – autoportretai: „Autoportretas su rėmu“, „Autoportretas“, „Dvi Fridos“. Frida niekad nemanė tapanti siurrealistinės pakraipos kūrinius, kol 1938 metų balandį į Meksiką L. Trockio aplankyti atvažiavęs prancūzų poetas ir siurrealistas André Breton nepamatė jos paveikslų. Svarbiausias jos kūrinių turinio šaltinis – Meksikos liaudies menas bei prieškolumbinė kultūra.

Frida Kahlo Tarot

Ši kaladė reprezentuoja tą stiprią, kitokią, avangardinę ir autochtonišką moterį ne tik dėl jos kultūros, bet ir dėl asmenybės. Frida Kahlo kaladės siekis – paveikti ją turinčių žmonių esmę ir gerovę. Čia atrasite visas žmonėms būdingas emocijas ir jausmus, matomus mene, gyvenime, ideologijoje ir kultūroje.

Dauguma Didžiųjų Arkanų kortų – tai atrinkti elementai iš jos pačios darbų, daugiausia autoportretų. Mažieji Arkanai nėra pilnai iliustruoti, tačiau čia gausiai dekoruoti. Dauguma jos portretų, kuriuos rasite ant Mažųjų Arkanų – tai stilizuotos Fridos nuotraukos.

Frida Kahlo Tarot

78 kortos ir nedidelis bukletukas anglų kalba pradedantiesiems.

Kortų dydis: 6 x 11 cm.

Leidėjas: Fournier.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Frida Kahlo Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

frida kahlo tarot fournier
Frida Kahlo Tarot
14,79  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.