Surrealist Tarot

20,46 

26 domisi šia preke
ISBN: 9788865276983 Produkto kodas: EX273 Kategorija: Žymos: , ,
Aprašymas

Surrealist Tarot

Jei sapnas yra savotiškas budraus gyvenimo vertimas ir atspindys, tuomet budrus gyvenimas taip pat yra ir sapno atspindys… (René Magritte)

Siurrealizmas tai realybė… Tokia, kokią žmogus mato ir suvokia, ir kaip perkelia ją į savo vidinį pasaulį, sukurtą iš įsivaizdavimų, jausmų, patirčių ir įžvalgų.

Siurrealizmas pagrįstas aukštesnės realybės formomis, svajų visagalybe, nesavanaudišku idėjos žaidimu. Siurrealizmo tėvas A. Bretonas iškėlė mintį, jog mene turi vyrauti nesąmoningumas. Savo namuose jis rengdavo siurrealistų susibūrimus, kur menininkai buvo skatinami kurti, pasiekus nesąmoningą būseną. Esą tik taip menininkas, laisvas įkvėpimu, gali atgaivinti savo sapnų vizijas ir siekti to, kas yra virš tikrovės, kur išnyksta riba tarp sapno ir realybės.

Surrealist tarot

Siurrealizmas turi sugriauti visus kitus psichinius mechanizmus, kurie trukdo suvokti aukštesnę realybę. Fantazijos, jų anarchija, kartais atrodo daug realesnės, nei tikri vaizdai. Fantazijų realumo ir siekė siurrealistai, kurių kūryba skirta neištirtiems pasąmonės klodams atskleisti. Šiuos klodus kūrėjai siekė atrasti padedami Z. Froido psichoanalizės teorijų, psichinio automatizmo metodu.

Surrealist tarot

Dailės kūriniuose tikrovės detalės tapomos natūraliai, meistriškai, tačiau iškraipomos daiktų savybės, pabrėžiamas sugretinimo absurdiškumas, realūs daiktai gretinami su nerealiais sapnų, haliucinacijų, erotinių fantazijų daiktais. Vaizdas kuriamas iš nesusijusių detalių koliažo principu.

Šioje Taro kaladėje rasite įvairių siurrealizmo pakraipos menininkų darbus, kurie yra puikiai pritaikyti prie kiekvieno Taro Arkano, kad padėtų atskleisti dar gilesnius pasąmonės klodus ir neatrastas įžvalgas.

Surrealist tarot

78 kortos ir pagalbinė knygelė (anglų, ispanų, italų, prancūzų ir portugalų kalbomis).

Kortų dydis: 6,5 x 11,8 cm.

Autoriai: Luigi Di Giammarino ir Massimiliano Filadoro.

Leidėjas: Lo Scarabeo.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Surrealist Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

surrealist tarot
Surrealist Tarot
20,46  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.