Tarot Cats by Ana Juan

13,25 

8 domisi šia preke
ISBN: 8420707451998 Produkto kodas: 1044658/10020845 Kategorija: Žymos: , ,
Aprašymas

Tarot Cats. Tarot de gatos.

Šioje žavingoje ispanų tapytojos Ana Juano kaladėje puikiai atsispindi rafinuota kačių asmenybės energija, apgaubia paslaptimi, elegancija, dieviškumu ir slaptumu. Šios eskizų knygos stiliaus iliustracijos, pilnos gyvo judesio ir linksmų “veido” išraiškų, tikrai pagelbės “įjungti” intuiciją ir vaizduotę.

Ana Juan kuria savo iliustracijas akrilu, anglimi ir spalvotais pieštukais, visa tai puikiai apgalvota ir įgyvendinta grakštumu ir tylia jėga. Ana Juan stilius, klasikinis ir nesenstantis, puikiai tinka šioms Taro kortoms. Tarot Cats kaladėje galima atpažinti „Rider-Waite-Smith“ simboliką bei tradiciją, tačiau kaladėje gausu lengvai “pagaunamų”, bet savito stiliaus nuotaikų ir energijos.

Tarot Cats

Galima sakyti, kad ši kaladė – tai savotiška duoklė katėms. Kaip žinia, jos gerbiamos už savo savarankiškumą ir nepriklausomybę, be to, jos niekada neatskleidžia savo motyvų. Jos, taip pat, ir paslapčių saugotojos, kartais laikomos savotiškais magiškos jėgos imtuvais ir perdavėjais. Ir visos šios savybės yra puikiai pateiktos Tarot Cats kaladėje, kuri būtent dėl to ir dvelkia mistiškumu, elegancija ir paslaptingumu.

Tarot Cats kūrėja Ana Juan

Ana Juan yra iliustratorė, gyvenanti Madride. Jos darbus dažnai galima matyti įvairiuose laikraščiuose bei žurnaluose, knygose ant ant viršelių, plakatuose ir pan. Per paskutinius 20 metų Ana Juan yra iliustravusi 23 žurnalo The New Yorker viršelius.

Tarot Cats by Ana Juan

Dėžutėje rasite 78 kortas ir mini bukletuką su RWS reikšmėmis (EN, ES, FR, DE, PT).

Kortų dydis: 6 x 11 cm.

Leidėjas: Fournier.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Tarot Cats by Ana Juan”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

tarot cats by ana juan
Tarot Cats by Ana Juan
13,25  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.