The Lost Tarot of Nostradamus

36,59 

24 domisi šia preke
ISBN: 9781800690660 Produkto kodas: OH04 Kategorija: Žymos: , , ,
Aprašymas

The Lost Tarot of Nostradamus

Kaladė tikrai nėra skirta pradedantiesiems…

Michelis de Nostredame’as, šešioliktojo amžiaus prancūzų vaistininkas ir pranašas, visame pasaulyje geriausiai žinomas dėl savo vizionieriškų įžvalgų ir pranašiškų raštų rinkinių. Jis buvo labai apsišvietęs: puikiai išmanė matematiką, astronomiją, alchemiją, mediciną, literatūrą, mokėjo nemažai užsienio kalbų. Būdamas keturiolikos metų, studijavo filosofiją Romos katalikų mokykloje, o 1525 m. universitete įgijo medicininį išsilavinimą ir pradėjo verstis gydytojo praktika. Pats sirgo epilepsija ir širdies nepakankamumu.

Savo pirmąsias pranašystes užrašė 1555 metais. Jas užšifruodavo eiliuotomis anagramomis (simboliais, metaforomis), todėl pranašystes aiškinti ir suprasti galima labai įvairiai. Visgi spėjama, kad jose buvo užšifruoti tokie pasauliniai įvykiai kaip Hitlerio atėjimas į valdžią, Kenedžio nužudymas, 9/11 įvykiai ir 2011 metų Sendajaus žemės drebėjimas ir jį sekęs cunamis.

The Lost Tarot of Nostradamus

Mažiau žinoma, kad 1994 m. Italijos nacionalinėje bibliotekoje Romoje buvo aptiktas rankraštis, kuris, kaip manoma, buvo Michelio de Nostredame’o, o kartu su juo ir 80 paslaptingų paveikslų, kuriuose labai pabrėžta Taro simbolika. Kai Cailin Matthews išvertė naujus originalius ketureilius, stulbinanti pranašysčių galia pirmą kartą susieta su Taro vaizdais. Be jokių abejonių – ši kaladė – viena svarbiausių mūsų laikų Taro kaladžių.

Keturios mostys pervadintos į Saulės, Mėnulio, Žvaigždžių ir Sferų mostis, kas parodo ryšį su astronomija ir astrologija, nes Nostradamas pats buvo rūmų astrologas.

The Lost Tarot of Nostradamus

Rinkinį sudaro 78 kortos ir 160 psl. pagalbinė knyga (anglų k.).

Kortų dydis:  7 x 12 cm.

Autorius John Matthews, iliustravo Wil Kinghan.

Leidėjas: Orange Hippo.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “The Lost Tarot of Nostradamus”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

the lost tarot of nostradamus
The Lost Tarot of Nostradamus
36,59  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.