5 ELEMENTAI

Wanderer’s Tarot

28,50 

 

Atraskite, tyrinėkite ir leiskite savo mintims skleistis, naudodamiesi Wanderer’s Tarot – jūsų asmeninio pasaulio atradimu. Įsigykite dabar ir pradėkite savo neįprastą kelionę per savo sąmonės ir pasąmonės labirintus!

 

Prieinamumas: Turime

Numatoma pristatymo data: 2024-03-04 - 2024-03-18
ISBN: 9788865278420 Produkto kodas: EX299 Kategorija: Žymos: , ,

Wanderer’s Tarot

Įspūdinga kelionė per sudėtingiausias mūsų sąmonės dalis, tyrinėjant protą ir visas realijas, kurias jis gali suvokti. Wanderer’s Tarot – tai jungtis tarp mistikos ir Taro tradicijos – žemėlapis, padėsiantis pasiklydusiam klajotojui į nuotykius po pasaulius, ieškant atsakymų į pačias sudėtingiausias gyvenimo dilemas.

Ilga ir įdomi kelionės prasideda čia, su Wanderer’s Tarot kalade. Tai ne tik kortų rinkinys; tai kvapas mistikos, tai susijungimas su amžina Taro tradicija. Leiskite šios Taro kaladės įžvalgoms lydėti jus sudėtingais minties ir dvasios keliais.

Wanderer’s Tarot

Kiekviena šios Taro kaladės korta – tai žingsnis į įspūdingą kelionę per savo sąmonės ir pasąmonės gelmes. Tai yra jūsų pačių pasaulis, kuriame galite tyrinėti mintis, jausmus ir pačią gyvenimo esmę. Tai nėra tik prognozės, tai yra pasiūlymai, kurie kelia jus iš vienos gyvenimo vietos į kitą. Galite keliauti per gyvenimo kryžkelę ir išmokti suprasti savo kelionės prasmę.

Wanderer’s Tarot

Ši Taro kaladė ne tik atskleidžia akivaizdžius atsakymus, bet ir atveria duris naujiems gyvenimo klausimams. Ji padeda atpažinti dilemas, kurių galite nesuvokti, ir padeda surasti atsakymus, kurie slepiasi daug giliau. Wanderer’s Tarot kaladės įžvalgų pagalba jūs ne tik suvoksite dabarties momentą, bet ir pasiruošite būsimiems išbandymams.

Wanderer’s Tarot

78 kortos tvirtoje dėžutėje kartu su pagalbine knygele keliomis užsienio kalbomis.

Kortų dydis: 7 x 12 cm.

Autorius: Pierluca Zizzi.

Iliustravo: Michele D’Aloisio.

Leidėjas: Lo Scarabeo.

 

 

Video

Wanderer’s Tarot |⭐️New Release⭐️| Full Flip Through

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Wanderer’s Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.