Deviant Moon Tarot (Borderless Edition)

22,40 

3 domisi šia preke
ISBN: 9781572817715 Produkto kodas: BDM78 Kategorijos: , Žymos: , , ,
Aprašymas

Deviant Moon Tarot: Borderless Edition

Stilizuoti ir keisti charakteriai, mėnulio nušviesti peizažai – viskas tiesiog traukte įtraukia į liuminescencinį Deviant Moon Taro kaladės pasaulį. Galima versti tiesiog pažodžiui – Deviantinis Mėnulis. Keistas, nukrypęs nuo normos socialinis pasaulis… Dažniausiai frazė „deviantinis elgesys“ vartojama paauglių atžvilgiu, siekiant pabrėžti jų maištingumą, polinkį laužyti taisykles ir kitus „sunkiojo amžiaus“ bruožus. Be to, šioje koncepcijoje beveik visada pateikiama neigiama prasmė, siekiant pabrėžti, kad tai yra nepageidaujamas ir net pavojingas nukrypimas nuo normos… Tačiau psichologijos požiūriu deviantinis elgesys ne visada yra neigiamas reiškinys, ypač jei manote, kad visuotinai priimtos socialinės normos gali būti nelogiškos, beprasmės ir net destruktyvios.

Talentingas menininkas Patrick Valenza pristato unikalią ir savitą Taro kortų interpretaciją, su simbolizmu, kuris buvo įkvėptas vaikystės sapnų ir košmarų.  Stilizuoti mėlynveidžiai veikėjai yra sukurti žaidžiant su 18 a. antkapių fotografijomis. Kortų peizažuose matomos siurrealistinės scenos su tolimomis dūmų uždangomis, beprotnamiais ir apleistais pastatais. Šis specialus leidimas be rėmelių dar labiau pabrėžia įspūdingas Patrick Valenza iliustracijas ir leidžia geriau įsijausti į kortose matomus vaizdus, gelbsti, kai reikia aiškintis gilesnius, psichologinius pasaulius.

Deviant Moon Tarot (leidimas be rėmelių)

Šios kaladės įvaizdžius arba pamilsite iš pirmo žvilgsnio, arba pajusite visišką atstūmimą. Tarpinio varianto tiesiog nėra.

Dėžutėje rasite 78 kortas ir instrukciją (anglų k.).

Kortų dydis: 6,7 x 13,1 cm.

Autorius: Patrick Valenza.

Leidėjas: U.S. Games Systems.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Deviant Moon Tarot (Borderless Edition)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

deviant moon tarot borderless edition
Deviant Moon Tarot (Borderless Edition)
22,40  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.