Mary-El Tarot (2nd ed)

43,25 

17 domisi šia preke
ISBN: 9780764357169 Produkto kodas: SP083 Kategorija: Žymos: ,
Aprašymas

Mary-El Tarot (2nd edition)

Šiame atnaujintame antrame galingame sielos alchemijos Mary-El Tarot leidime rasite keturias naujas iliustracijas bei atnaujintą Landscapes of the Abbys knygą. Pridėti atnaujinti raktažodžiai, spalvotos iliustracijos. Knyga anglų kalba. Kortos kiek sumažėjo, nuimtas juodas rėmas, tad jos tapo kiek patogesnės, beveik standartinio dydžio, nes pirmo leidimo kortos tikrai labai didelės.

Leiskitės į paslaptingą sielos kelionę per Mėnulio kraštovaizdžius, aplankyti Žynę, įžengti į geometrinę šventyklą, pažinti Gyvybės medžio, Merkabos ir kaducėjaus sakralumą. Penkios pateiktos dėlionės pagelbės atrasti praėjimą tarp dangaus ir Žemės, mikrokosmoso ir makrokosmoso, ir tarp amžinybės bei begalybės pasaulių – visa tai paslėpta nuostabiame meno simbolizme. Ši kaladė – tai retas ir išskirtinis brangakmenis, kuris atspindi tikrą Jūsų esybę.

Mary-El Tarot

Aš pati turiu pirmą leidimą ir galiu tiesiai pasakyti, jog ši kaladė tikrai ne naujokams, kurie tiesiog ieško gražių paveiksliukų. Tai pakankamai sudėtinga kaladė su visiškai kitokiu požiūriu į pasaulį (tiek vidinį, tiek išorinį). Būtina, tiesiog būtina mokėti anglų kalbą, nes be knygos, bent jau pačioje pradžioje, bus tikrai labai sunku susigaudyti. Ši kaladė remiasi į tris pagrindines Taro pasaulio kolonas: Marselio, Rider-Waite-Smith ir Thoth – su didele pagarba jų išminčiai ir tradicijoms. Tad žmogus, kuris neturi supratimo kuo skiriasi šios trys sistemos, nelabai gaudysis ir pačioje kaladėje, tiesiog mėgausis gražiais piešiniais.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Mary-El Tarot (2nd ed)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

mary el tarot
Mary-El Tarot (2nd ed)
43,25  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.