Ostara Tarot

29,75 

15 domisi šia preke
ISBN: 9780764352829 Produkto kodas: SP118 Kategorija: Žymos: , ,
Aprašymas

Ostara Tarot – Pavasario Lygiadienio Taro

Ostara Taro kaladę sudaro 78 kortos, tyrinėjančios įvairias temas ir idėjas, susijusias su natūraliu pasauliu, tyrlaukiais, laukine gamta ir moteriška intuicija. Ir visa tai su nedideliu siurrealizmo prieskoniu. Kaladę sukūrė keturi skirtingi autoriai, kiekvienas atskirai turėjo savo Mažųjų Arkanų mostį ir visi kartu dalinosi Didžiuosius Arkanus.

Ostara Tarot

Tai viena iš tų kaladžių, kurios, atrodo, jog neturi jokių trūkumų ir atima žadą savo grožiu. Ostara – tai pavasario lygiadienis. Tai laikotarpis, kai pasaulis pradeda busti po ilgos ir šaltos žiemos. Pasirodo pirmieji pumpurai ir net maži lapeliai, vietomis jau lenda žolė, augalai skverbiasi į paviršių, saulė tampa šiltesne ir ryškesne, o mūsų siela jaučiasi atsigavusi ir pakylėta.

Ostara Tarot

Šios kaladės idėja užgimė Molly Applejohn galvoje, kurią vėliau įgyvendino kartu su dar trimis menininkėmis: Eden Cooke, Krista Gibbard ir Julia Iredale. Nors Didieji Arkanai tradiciškai seka RWS sistemą, tačiau Mažieji Arkanai čia pateikiami kiek laisvesne forma, savitu požiūriu ir originaliomis interpretacijomis, vietomis visiškai nutolstančiomis nuo taip gerai visiems žinomos tradicijos ir simbolizmo.

Ostara Tarot

Rinkinį sudaro 78 kortos ir 110 psl. pagalbinė knyga (anglų k.), kurią parašė pati visos idėjos autorė Molly Applejohn.

Kortų dydis: 6,9 x 12 cm.

Leidėjas: Schiffer Publishing.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Ostara Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

ostara tarot
Ostara Tarot
29,75  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.