Tarot Decoratif

30,75 

16 domisi šia preke
ISBN: 9781646710478 Produkto kodas: DEC78 Kategorija: Žymos: , ,
Aprašymas

Tarot Decoratif

Tarot Decoratif – tai dar viena italų menininko Ciro Marchetti sukurta Taro kortų kaladė. Ir, greičiausiai, paskutinė, nes, kaip jis pats sakė, laikas į užtarnautą poilsį.

Tarot Decoratif meistriškai apjungia dviejų šiuolaikinių Taro praktikos pagrindų elementus – tai Smith-Waite® Tarot (RWS) ir Tarot de Marseille (TdM). Pasaulyje pripažintas Taro menininkas Ciro Marchetti pateikia unikalų požiūrį į klasikinę Taro ikonografiją, pagerbdamas tradiciją, bet tuo pačiu apeliuodamas ir į šiuolaikinius jausmus ir emocijas. 168 puslapių pagalbinėje knygoje nagrinėjama istorija, mitologija ir religija, paslėpta 22-juose Didžiuosiuose Arkanuose, taip pat čia rasite platų ir pakankamai gilų kursą kaip interpretuoti Mažuosius Arkanus, naudojant numerologiją.

Tarot Decoratif

Kaip žinia, TdM kaladėse Mažųjų Arkanų kortose yra vaizduojami tik tam tikros mosties atributai. Jei tai Keturių diskų korta, tai čia ir bus pavaizduoti keturi diskai. Tačiau Marchetti šį kartą pasielgė kitaip ir į TdM stiliaus Mažuosius Arkanus įterpė RWS simbolizmą. Ne pilnai, žinoma, tačiau tai kiek supaprastina pirmąją pažintį su TdM stiliaus kaladėmis. Tarot Decoratif puikiai tiks tiems, kurie pažintį su Tarot de Marseille dar tik pradeda, tačiau jau turi šiokius tokius (ar tikrai gerus) RWS pagrindus. Numerologijos ir RWS miksas šioje kaladėje atveria visai kitas kortų interpretavimo dimensijas.

Ir visa tai, žinoma, gražiai apipavidalinta jau gerai pažįstamu asmeniniu Moderniu-Magiškai-Realistišku Ciro stiliumi, papuoštu Art Deco stiliaus detalėmis ir spalvų žaismu, kuris primena apšviestą vitražą.

Tarot Decoratif

Tvirtoje dėžutėje rasite 78 kortas ir 168 psl. pagalbinę knygą (anglų k.).

Menininkas: Ciro Marchetti.

Knygos autorius: Lee Bursten.

Kortų dydis: 7,62 x 12,38 cm.

Leidėjas: U.S. Games Systems, Inc.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Tarot Decoratif”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

tarot decoratif
Tarot Decoratif
30,75  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.