Tarot of the Abyss

26,00 

1 domisi šia preke
ISBN: 9781646710485 Produkto kodas: TOA80 Kategorija: Žymos: , ,
Aprašymas

Tarot of the Abyss – Bedugnės Taro

Rumunų kilmės menininkė Ana Tourian sukūrė Taro kaladę, kuri privers į Taro pasaulį pažvelgti kiek kitaip…

Taro pasaulio patirtis, kaip beje ir dauguma kitų, prasideda nuo formos nebuvimo ir tuštumos. Kaip bedugnė. Kai mes augame, tobulėjame ir sukuriame savo asmeninį ryšį su kortomis, mes pajudame nuo tamsaus chaoso link tvarkingo, nušvitusio kosmoso. Tiek Didžiuosiuose, tiek Mažuosiuose Arkanuose Ana Tourian sukūrė tokius įvaizdžius, kurie atspindi jūsų sielos kelionę per Visatą.

Tarot of the Abyss

Pagalbinėje knygelėje autorė rašo apie tai, kad ji tiki, jog kiekviena kortų kaladė (nebūtinai Taro) yra asmenybė, ir lygiai taip pat, kaip jūs, ji auga ir tobulėja, progresuoja.

Nors pati kaladė yra sukurta taip, kad sektų RWS sistemą, tačiau joje yra tolimas 16 išmatavimas, kurį norėjau įtraukti ir patirti. Viena iš tokių idėjų buvo sukurti asmeniškus, glaudžius ryšius su pavaizduotais charakteriais. Dėl šios priežasties pastebėsite, kad dauguma šioje kaladėje vaizduojamų žmonių žiūrės į jus, bandys vienokiu ar kitokiu būdu jus įtraukti ir sudominti.

Nors Tarot of the Abyss kaladė yra paremta RWS sistema, aš sąmoningai padariau kelis nedidelius pakeitimus. […] Šioje kaladėje yra kelios alternatyvios kortos, iš kurių galite pasirinkti, kai naudosite, konkrečiau, tai būtų Trys Kalavijai ir Dešimt Kalavijų. Kiti pakeitimai – tai pakeisti kelių kortų pavadinimai. […] Visgi tradicinės reikšmės išlieka, išskyrus jau minėtas Trijų ir Dešimties Kalavijų kortas. […] Aš siūlau skaitytojui galimybę įtraukti tas kortas, kurios, jų manymu, apžvalgai suteiks daugiau naudos. Aš viliuosi, kad ši kaladė jums pravers kaip gilus ir nuolatinis patarėjas ir kad ji bus didis pagalbininkas tyrinėjant Taro pasaulį. Nepamirškit, kad kortos – tik įrankis, kuris skirtas naudoti be prievartos, tačiau su kantrybe, įžvalga ir savistaba

Tarot of the Abyss – apie autorę

Ana Tourian yra menininkė, iliustratorė ir meno vadovė. Po to, kai ilgus metus pradirbo kūrybinėje agentūroje, grįžo prie skulptūros ir iliustracijų. Ji sukūrė keletą tarptautinio pripažinimo sulaukusių Taro ir Orakulų kaladžių. Ana aistringai myli Taro pasaulį ir pati jas skaito jau daugiau nei dvidešimt metų. Šiuo metu gyvena JAV kartu su vyru, dviem vaikais ir šunimi.

Tarot of the Abyss

Dežutėje rasite 80 Taro kortų kaladę (su dviem papildomom)  ir pakankamai išsamią 148 psl. knygelę (anglų k.).

Kortų dydis: 7 x 12 cm.

Autorė: Ana Tourian.

Leidėjas: U.S. Games Systems.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Tarot of the Abyss”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

tarot of the abyss
Tarot of the Abyss
26,00  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.