Tarot of the Sidhe

25,89 

26 domisi šia preke
ISBN: 9780764335990 Produkto kodas: SP037 Kategorija: Žymos: , , , ,
Aprašymas

Tarot of the Sidhe

Atverkite vartus į kitokį keltų pasaulį – šios įkvepiančios, ryškių spalvų Taro kortos buvo nupieštos gavus tiesiogį įkvėpimą iš Sidhe (tariama Šy). Sidhe – tai senovės Galų pavadinimas, priskirtas Fėjų rasei. Tarot of the Sidhe supažindina mus ne tik su populiariomis gėlių fėjomis, bet veda mus toliau ir giliau link magiškų ir dvasingų vaizdų rinkinio, kuris Taro kortų skaitymą perkelia į gilesnį lygį ir gali būti naudojamas meditacijai, magijai ir kitiems panašiems reikalams.

Tarot of the Sidhe

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kitaip, tačiau šiose kortose naudojama originali, neišvestinė simbolika ir stiprūs tradicinės Taro struktūros vaizdai. Taip, kai kurie pavadinimai pakeisti, tačiau tai visiškai negriauna bendro paveikslo. Ši fėjų įkvėpta kaladė gimė iš šamaniškų technikų ir gali padėti užmegzti stipresnį ryšį su jų karalyste. Jei norite sustiprinti savo intuiciją ir kito pasaulio suvokimą, tai ši kaladė jums.

Žynys čia tampa Senoliu, Velnias – Panu. Teisingumas yra numeris VIII, Stiprybė – XI. Keturios mostys pavadintos taip: Dreamers (Svajotojai – vanduo), Warriors (Kariai – ugnis), Dancers (Šokėjai – oras) ir Makers (Kūrėjai – žemė). Dvaro kortų pavadinimai: Karalius, Karalienė, Princas ir Princesė.

Tarot of the Sidhe – apie autorę

Emily Carding yra savamokslė menininkė ir autorė, kunigė, dainų tekstų autorė, aktorė, dainininkė ir mama. Jos įkvėpimo šaltinis – gyvybinga visų kultūrų mitologija ir magijos bei kito pasaulio tikrovė. Emily gyvena Kornvalyje, Anglijoje.

Tarot of the Sidhe

Dėžutėje rasite 78 Taro kortas ir 96 psl. pagalbinę knygelę, kurioje yra išnagrinėti aprašymai, reikšmės ir raktiniai žodžiai. Taip pat čia rasite specialias žinutes, gautas iš kortose pavaizduotų būtybių.

Kortų dydis: 8,89 x 12,7 cm.

Autorė: Emily Carding.

Leidėjas: Schiffer Publishing.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Tarot of the Sidhe”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.