Demon of the Day

14,16 

Nesvarbu, ar ieškote atsakymų, patarimo, nurodymo, ar tiesiog ryšio su demoniška energija, šios kortos yra galingas asmeninio augimo ir dvasinio tobulėjimo šaltinis.

16 domisi šia preke
ISBN: 9781922786067 Produkto kodas: RP186 Kategorija: Žymos: , ,
Aprašymas

Demon of the Day

Žinutės nuo Ars Goetia demonų

Šios 40 korų talpina žinutes nuo Goetinių demonų – pragariškų dvasių grupės, kurios senovėje padėjo karaliui Saliamonui statyti savo šventyklą. Taip kaip jos padėjo Biblijos karaliui atlikti jo darbus, šie demonai gali padėti ir jums įveikti savo silpnybes, atskleidžiant tiesą, slypinčią šešėlyje. Kiekvienos kortos nugarėlėje esantys ženklai (sigilai) naudoja kabalistinę magiją, kad sujungtų jus su Goetiniu demonu.

Kaip naudoti Demon of the Day kortas

Pasiruošimas ir maišymas
Prieš naudodami kortas, susikoncentruokite į klausimą ar problemą, kuri jus neramina. Maišydami kaladę, laikykite šį klausimą mintyse. Tai padeda įkrauti kortas jūsų energija ir ketinimais.

Kortos ištraukimas
Kai jaučiatės pasiruošę, ištraukite kortą iš kaladės. Leiskite tarnaujančio demono išminčiai tekėti per jus. Kortos žinutėje gali slypėti atsakymas į jūsų klausimą arba pateiktas pasiūlymas, kuris padės jums judėti pirmyn.

Kasdienės įžvalgos
Kiekvieną rytą, kai pabundate, ištraukite kortą, kad visą dieną užpildytumėte ugnine, velniška energija. Šios kortos taip pat gali būti naudojamos kaip Occult Tarot palydovas, kad skaitymo metu būtų galima pagilinti įžvalgas. Jas taip pat galite naudoti kartu su Angel of the Day kortomis, kad gautumėte ir angelišką, ir demonišką patarimą.

Demon of the Day kortų tikslas
Demon of the Day kortų tikslas yra padėti jums atskleisti ir suprasti šešėlinę savo pusę, kad galėtumėte įveikti savo silpnybes. Naudodamiesi šiais demoniškais vadovais, galite atrasti naujus asmeninio augimo ir dvasinio tobulėjimo kelius.

Naudojimo privalumai

  • Ryšys su demoniška energija: kiekvienos kortos ženklai naudoja kabalistinę magiją, kad sukurtų tiesioginį ryšį su Goetiniu demonu, suteikiančiu jums kitokią patirtį ir žinias.
  • Tiesa šešėlyje: demonų žinutės gali padėti jums atskleisti tiesą, kuri slypi jūsų šešėlyje, suteikiant gilių įžvalgų ir aiškumo apie jūsų silpnybes ir vidinius demonus.
  • Kasdienis įkvėpimas: kiekvieną rytą ištraukta korta gali nustatyti stiprią ir ugninę dienos energiją, užpildydama jus demoniška išmintimi ir stiprybe.

Efektyvaus naudojimo patarimai

  • Būkite susitelkę: koncentruokitės į savo klausimą ar problemą maišant kortas, kad ištraukta korta atitiktų jūsų ketinimus.
  • Būkite atviri: likite atviri kortų žinutėms ir pasiūlymams. Jos ne visada suteiks tiesioginius atsakymus, bet ves jus link asmeninio augimo ir tiesos supratimo.
  • Reflektuokite: skirkite laiko apmąstyti kortos žinutę ir kaip ji taikoma jūsų gyvenimui. Dienoraščio rašymas gali padėti jums sekti savo progresą ir gilinti supratimą.

Įtraukdami Demon of the Day kortas į savo dvasinę praktiką, galite panaudoti Ars Goetia demonų išmintį, kad įkvėptumėte ir vestumėte save link savęs tobulinimo ir tiesos supratimo.

Demon of the Day autorius

Vienas žymiausių moderniosios eros okultistas Travis McHenry žinomas ne tik dėl savo žinių, bet ir tuo, kad išleido net keletą Taro kaladžių: Occult Tarot, Angel Tarot, Hieronymus Bosch Tarot ir keletą kitų. Jis studijavo antropologiją ir tarnavo JAV laivyne kaip žvalgybos analitikas. Dabar praktikuoja ritualinę magiją ir nesenai (2021) per ceremoniją Nilo upėje buvo išventintas į Anubio šventikus.

Papildoma informacija
Autorius

Travis McHenry

Kalba

Anglų (English)

Kortų dydis

4,5 x 9,5 cm

Leidėjas

Rockpool Publishing

Prekės kategorija

Orakulų kortos

Prekės tipas

Kortos

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Demon of the Day”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.