Fenestra Tarot

25,00 

Fenestra Tarot kortų kaladė, sukurta Tailando menininkės Chatriya, žavi savo raminančiais akvarelės tonais ir unikaliu meno stiliumi.

10 domisi šia preke
ISBN: 9781572816466 Produkto kodas: FN78 Kategorijos: , Žymos: , , ,
Aprašymas

Fenestra Tarot

Meniškas langas į Taro simboliką

Fenestra Tarot kortų kaladė, sukurta Tailando menininkės Chatriya, žavi savo raminančiais akvarelės tonais ir unikaliu meno stiliumi. Chatriya naudojo akrilą ant popieriaus, gražiai sujungdama savo rytietiškos aplinkos meninius elementus su įvairiomis įtakomis, siekiančiomis Egipto istoriją, japonų mangą, Vakarų meną ir klasikinę mitologiją.

Meniniai elementai ir stilius

Fenestra Tarot iliustracijos išsiskiria savo grožiu ir stilingumu:
Art Deco ir Art Nouveau stilius: grakščios, tekančios linijos su besisukančiais augalais, lapais, vynmedžiais ir vandeniu suteikia vaizdams judesio, nes kitu atveju viskas atrodytų pernelyg statiška.
Spalvų paletė: švelnios ir prislopintos spalvos – daug geltonų ir švelnių raudonų, gražių rūdžių, alyvuogių ir pilkų atspalvių – suteikia kortoms rudenišką nuotaiką.

Kortų iliustracijos

Didžiųjų ir Mažųjų arkanų figūros yra visiškai iliustruotos ir įrėmintos grakščiomis arkomis, primenančiomis Art Deco stilių. Šios kortos kviečia pažvelgti giliai į savo sielą pro Taro simbolikos langus.

Kaladės naudojimas

Fenestra Tarot yra rekomenduojama visiems: tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems Taro skaitytojams:
– Pradedantiesiems: kaladė yra pagrįsta tradicine RWS (Rider-Waite-Smith) simbolika, todėl su ja bus paprasta mokytis Taro paslapčių.
– Pažengusiems: patrauklios iliustracijos ir gilus simbolizmas padės toliau gilinti Taro žinias.

Taro skaitymo patirtis

Ši kaladė išsiskiria savo ramiu grožiu ir ypatingu, gydančiu balansu. Kortos pasižymi judėjimu ir augimu, tačiau kartu turi stiprią neskubaus klausymosi kokybę, kuri kalba tiesiogiai intuicijai.

Fenestra Tarot

Ši kaladė yra puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems Taro skaitytojams. Jos unikalus meno stilius ir gilus simbolizmas kviečia į intuityvią kelionę per Taro pasaulį. Ši kaladė, su savo ramiu ir harmoningu dizainu, padės pasiekti gilesnį savęs ir savo emocijų supratimą, atveriant naujas duris į dvasinį pasaulį ir asmeninį augimą.

Papildoma informacija
Autorė

Chatriya

Kalba

Anglų (English)

Kortų dydis

7 x 12 cm

Leidėjas

U.S. Games Systems, Inc.

Prekės kategorija

Taro kortos

Prekės tipas

Kortos ir bukletas

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Fenestra Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

fenestra tarot
Fenestra Tarot
25,00  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.