5 ELEMENTAI

Sola Busca Tarot: Museum Quality

41,92 

 

Šios kortos, atspausdintos ant aukščiausios kokybės popieriaus, buvo labai kruopščiai parengtos pagal originalus, esančius didžiausiose retų Taro kaladžių kolekcijose.

 

Prieinamumas: Turime

Numatoma pristatymo data: 2023-12-12 - 2023-12-26
ISBN: 9788865276136 Produkto kodas: SP08 Kategorija: Žymos: ,

Sola Busca Tarot: Museum Quality

Viena iš seniausių kada nors sukurtų Taro kaladžių (1491 m.), Sola Busca yra žinoma dėl savo alcheminės simbolikos ir įkvėpusi daugelį Mažųjų Rider-Waite-Smith kaladės arkanų. Kortos, atspausdintos ant aukščiausios kokybės popieriaus, buvo labai kruopščiai parengtos pagal originalus, esančius didžiausiose retų Taro kaladžių kolekcijose. Šis naujas muziejaus kokybės rinkinys yra pagerintas anksčiau išparduotos riboto leidimo kaladės variantas.

Tai kaladė, kuri nėra rekomenduojama pradedantiesiems.

Sola Busca Tarot: Museum Quality

Tai viena iš retenybių, kai iki mūsų dienų yra išlikusios visos 78 kortos. Ir, kiek žinoma, tai anksčiausia Taro kaladė, kurioje Mažieji arkanai yra iliustruoti vaizdinėmis scenomis, o ne tik mosties skaičiais. Ji taip pat ir seniausia žinoma kaladė, kurios Didieji arkanai nukrypsta nuo tradicinės ikonografijos. Kaladė buvo sukurta iki šiol nežinomo autoriaus ir išgraviruota ant metalo plokštelių. Tai vienintelė žinoma piešta rankomis išlikusi pilna Taro kaladė, kurią papildo ir 35 nenuspalvintos kortos, laikomos įvairiuose pasaulio muziejuose.

Sola Busca Tarot: Museum Quality

Kaladė išsiskiria ne tik savo amžiumi, bet ir meno kūrinių kokybe, kuriai būdingos išraiškingos figūros, išgraviruotos tiksliais kontūrais ir šešėliais. Buvo pasiūlyta įvairių teorijų apie tai, kas sukūrė Sola Busca kaladę, tačiau autorystė iki šių dienų lieka neaiški.

Sola Busca Taro kaladė – tai Italų Renesanso šedevras.

Sola Busca Tarot: Museum Quality

78 kortos ir 128 psl. knyga keliomis užsienio kalbomis.

Kortų dydis: 7,7 x 14,4 cm.

Autorius: nežinomas.

Leidėjas: Lo Scarabeo.

 

 

Video

SOLA BUSCA TAROT | „Museum Quality“ Edition by Lo Scarabeo

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Sola Busca Tarot: Museum Quality”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.