5 ELEMENTAI

Tarot of the Cat People

24,50 

 

Tarot of the Cat People apjungė mokslinę fantastiką ir fantaziją į spalvingą naminių kačių, liūtų, leopardų ir įvairių simbolių rinkinį, puikiai tinkantį fantastikos ir/ar kačių mylėtojams.

 

Prieinamumas: Turime

Numatoma pristatymo data: 2023-12-07 - 2023-12-21
ISBN: 9780880790789 Produkto kodas: CP78 Kategorija: Žymos: , , , ,

Tarot of the Cat People

Šioje kaladėje vaizduojamas gyvenimas verda tolimoje vietoje, žinomoje kaip Išoriniai Regionai. Šioje svetimoje žemėje katės yra mėgstamiausi gyvūnai, čia jos yra gerbiamos, mylimos ir kartais joms netgi paklūstama. Sujungiant mokslinę fantastiką ir fantaziją, ši kaladė tyrinėja mūsų mistinį ryšį ir susižavėjimą katėmis.

Tarot of the Cat People

Kiekvienoje kortoje pavaizduotos stulbinančios figūros visu ūgiu puošniais rūbais, įmantriais papuošalais ir galvos apdangalais. Kiekvienoje kortoje rasite katę ar net kelias. Šiuose Išoriniuose Regionuose yra įsikūrusios penkios karalystės: Didžiųjų Arkanų karalystė – Vapala, Deimantų karalystė; Kalavijai – Thnossis, Rubinų karalystė; Lazdos – Twahihic, Smaragdų karalystė; Taurės – Azhengir, Topazų karalystė; ir Diskai – Kahulawe, Safyrų karalystė.

Tarot of the Cat People

Ši kaladė turėtų patikti daugeliui. Autorė Karen Kuykendall veikėjus apgyvendino neįprastame ir fantastiniame pasaulyje, kur pilna kačių, tačiau nenutolo nuo visiems gerai žinomo RWS simbolizmo. Ši kaladė puikiai tiks pradedantiesiems, kurie nėra abejingi fantastikai ir, žinoma, katėms!

Tarot of the Cat People

78 kortos ir 64 psl. bukletas anglų kalba.

Kortų dydis: 6,67 x 11,75 cm.

Autorė: Karen Kuykendall.

Leidėjas: U. S. Games Systems, Inc.

 

 

Video

Tarot of the Cat People - Silent Flip-through

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Tarot of the Cat People”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.