Tarot of the Heart

24,21 

17 domisi šia preke
ISBN: 9781782498506 Produkto kodas: CCP23 Kategorija: Žymos: , , ,
Aprašymas

Tarot of the Heart

Nuostabi Taro kortų kaladė, kurioje rasite tik Didžiuosius Arkanus plius tris papildomas kortas. Tarot of the Heart (Širdies Taro) – tai gyvenimo vedlys ir patarėjas. Kiekviena korta buvo kuriama ir interpretuojama su meile. Knygelėje rasite atskiras meilės/santykių reikšmes meilės ieškantiems ir tiems, kurie santykius jau yra sukūrę. Kad ir kokioje situacijoje esate, kortos pateiks įžvalgias žinutes apie meilę, atjautą ir atsinaujinimą.

Šalia įprastų Didžiųjų Arkanų rasite papildomas tris kortas: Faith (Tikėjimas), Hope (Viltis) ir Charity (Dosnumas) – trys prarastos Taro dorybės, vedusios Mylimuosius per visą istoriją.

Knygoje (96 psl, anglų k.) rasite visų kortų reikšmes tiesioje bei apverstoje pozicijose – iš viso 50 interpretacijų – tame tarpe ir kiekvienos kortos istoriją bei kaip jas naudoti Taro dėlionėse.

Rinkinyje rasite 25 Taro kortų kaladę ir 96 psl. pagalbinę knygą anglų k.

Apie Tarot of the Heart autorę

Liz Dean su Taro kortomis dirba daugiau nei 15 metų. Redaktorė ir rašytoja, kurios specializacija yra kūnas, protas ir dvasia. Sukūrė bei parašė The Art of Tarot (kortos ir knyga), The Love Tarot (šios kaladės pirmtakas) ir knygą The Mystery of the Tarot. Pati autorė šiuo metu gyvena Londone.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Tarot of the Heart”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Tarot of the Heart
Tarot of the Heart
24,21  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.