The Akashic Tarot

(1 pirkėjo atsiliepimas)

35,75 

23 domisi šia preke
ISBN: 9781401950446 Produkto kodas: HH058 Kategorija: Žymos: ,
Aprašymas

The Akashic Tarot

Ši kaladė yra stulbinamai tikslus įrankis bandant numatyti ateitį, atskleisti paslėptas įžvalgas ir išlaisvinant naujas galias. Taip pat ji gali padėti atskleisti senus ir naujus talentus, netikėtas pergales, neišvengiamus susitikimus, nepatenkintus sąjungininkus ir kelią link klestėjimo.

The Akashic Tarot

Ši kaladė yra skirta tiems, kurie ieško būdų “prisijungti” prie taip vadinamų Akašos kronikų.

Tai kitokia Taro kaladė. Ką reikėtų žinoti? The Akashic Tarot kaladę sukūrė identiškos dvynės Sharon Anne Klingler ir Sandra Anne Taylor. Daugiausia klausimų visgi kyla dėl to, ar šią kaladę galima vadinti Taro. Ir labai daug kas sako, jog taip. Nors… Čia toks slidus klausimas. Tačiau seserys savo pasirinkimą paaiškina pagalbinėje knygelėje.

Daugelis žmonių RWS kaladę priima kaip standartą to, kaip turi būti sudaryta Taro kaladė, ir kaip ji turi atrodyti. Tai įdomu, nes Arthur Edward Waite dirbdamas kartu su menininke Pamela Colman Smith savo kaladę sukūrė tik 1910 metais, o Taro kaladės pasaulyje egzistuoja jau keletą šimtų metų… Nors Waite buvo įkvėptas kai kurių ankstesnių Centrinėje Europoje sukurtų kaladžių, bet nereikėtų pamiršti, kad yra daug kitų Taro kaladžių su skirtingomis mostimis, kitokia kortų numeracija ir kitokiais Mažaisiais Arkanais…

The Akashic Tarot autorės toliau pasakoja apie tai, kaip jos nenorėjo perdaryti “tradicinės” Taro kaladės, kurių dabar dauguma, tačiau buvo pastūmėtos sukurti kažką naujo ir įdėti į jas visą savo studijų ir tyrinėjimų patirtį, įgytą nagrinėjant dvasines praktikas, filosofijas, istorijas ir kultūras.

The Akashic Tarot

Tvirtoje dėžutėje rasite 62 kortas ir išsamią 200 psl. pagalbinę knygelę (anglų k.).

Kortų dydis: 9 x 12,8 cm

Leidėjas: Hay House.

 

 

Atsiliepimai (1)

1 atsiliepimas apie The Akashic Tarot

  1. Daina (įsigijo produktą)

    Verified reviewVerified review - view originalExternal link

    Džiaugiuosi, kad čia pavyko įsigyti šias gana retas kortas.

    (0) (0)
Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

akashic tarot
The Akashic Tarot
35,75  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.