pažeista pakuotė

Zillich Tarot

19,50 

Dėžutė buvo išpakuota kokybės įvertinimo sumetimais. Kortos visiškai naujos, nenaudotos.

11 domisi šia preke
ISBN: 9781572819245 Produkto kodas: ZT78-1 Kategorijos: , Žymos: , , , ,
Aprašymas

Dėžutė buvo išpakuota kokybės įvertinimo sumetimais. Kortos visiškai naujos, nenaudotos.

Zillich Tarot

Tai Vokietijos akvarelės menininkės Christine Zillich sukurta intriguojanti Thoth stiliaus Taro kortų kaladė. Ši šiuolaikinė kišeninio dydžio Taro kaladė gausi stiprių simbolių, kurie pavaizduoti pastelinėmis spalvomis. Po spalvingu paviršiumi slepiasi daugybė reikšmių ir archetipinio simbolizmo sluoksnių. Būtent per juos Zillich Tarot vizualiai tiria mitologinę ir astrologinę įtaką žmogui, jo aplinkai bei pasauliui. Be simbolinių įvaizdžių ant kortų galima matyti ir Thoth raktažodžius bei kabalistinius simbolius.
Pridėtoje nedidelėje baltoje knygelėje autorius Johan Von Kirschner pateikia trumpas kortų reikšmes ir paaiškina simboliką.

Apie menininkę

Dar jauname amžiuje Christine Zillich suvokė savo pašaukimą menams. Tiek muzikoje, kaip pianistė, tiek per tapybą ji atrado galimybę išreikšti save. Ji studijavo vaizdinę komunikaciją, grafiką ir dizainą Kaselio Dailės kolegijoje. Vėliau tęsė savo studijas Italijoje, kur studijavo, dirbo ir gyveno pakankamai ilgą laiką. Christine Zillich kurį laiką dirbo Meno vadove žurnale Vogue, taip pat keliuose kituose leidiniuose bendradarbiavo kaip laisvai samdoma menininkė ir iliustratorė. Ir tik po kuriuo laiko atrado savo pačios stilių bei braižą. Šiuo metu menininkė gyvena ir dirba pilyje Šiaurės Reine-Vestfalijoje, Vokietijoje.

Apie mažos baltos knygelės autorių

Johan von Kirschner gimė Heidelberge. Studijavo matematiką Manheimo Universitete. Jį visada žavėjo hermetizmas ir skaičių misticizmas. Jis yra parašęs kelis darbus apie numerologiją, Kabalą, astrologiją ir geomantiją. Taip pat yra išleidęs kelias knygas apie Mitinį Avaloną ir Šventąjį Gralį. Šiuo metu Johan von Kirschner gyvena ir dirba Berlyne, Vokietijoje.

Apie Zillich Tarot kaladę

Kai kurie sako, kad Didieji Arkanai šioje kaladėje visgi daugiau primena Rider-Waite-Smith sistemą ir tradiciją nei Thoth. Tuo tarpu, kalbant apie Mažuosius Arkanus – tai kai kurie iš jų atrodo kaip miniatiūriniai abstraktaus ekspresionizmo darbai. Vienoje vietoje ir ryškios, ir pastelinės spalvos – tikras malonumas akims ir vaizduotei. Būtent pastelinių spalvų gama šiai kaladei suteikia lengvumo. Ši kaladė – tai tikrai unikali vizija. Kortos puikiai atrodo dėlionėse, kartais susidaro toks įspūdis, kad jos įsilieja viena į kitą ir sudaro bendrą visumą.

Kaladės autorius: Christine Zillich

Kortų dydis: 5.8 x 9.4 cm

Leidėjas: U.S. Games Systems.

 

 

Papildoma informacija
Svoris0,350 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Zillich Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Zillich tarot
Zillich Tarot
19,50  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.