The Wild Unknown Pocket Tarot

18,79 

21 domisi šia preke
ISBN: 9780063113732 Produkto kodas: HPO03 Kategorija: Žymos: , , , , , ,
Aprašymas

The Wild Unknown Pocket Tarot

The Wild Unknow tarot (Laukinis nepažintasis taro) buvo sukurtas menininkės Kim Krans. Daugumai šiuolaikinių žmonių, kurie domisi įvairiomis dvasinėmis paieškomis, ši The Wild Unknown kaladė yra kažkas daugiau nei vien Taro. O dabar dar ir patogioje mažoje dėžutėje, kuri laisvai tilps į bet kurią rankinę.

Apie kaladės autorę

Kim Krans yra ne tik naujo Taro judėjimo pradininkė, bet ir tas žmogus, kuris į visą Taro sistemą verčia pažvelgti kiek kitaip. Daugeliui šiuolaikinių dvasinio tobulėjimo kelių ieškotojų The Wild Unknown Tarot yra kažkas daugiau nei vien Taro kaladė; tai kartu ir patarėjas žmonėms iš įvairių pasaulio kampų, įkvepia juos dalintis nesuskaičiuojamomis savo ruoštų dėlionių nuotraukomis, tatuiruotėmis ar kitais meniškais šios kaladės spaudiniais.

Apie The Wild Unknown Pocket Tarot kaladę

Originali The Wild Unknown Tarot kaladė gimė Niujorke. Mažoji jos kopija atsirado visai nesenai ir jau užkariavo savo gerbėjų širdis. Kiekviena iš 78 kortų – tai menas, tyrinėjantis natūralaus pasaulio paslaptis bei gyvūnų karalystę. Kaladė buvo piešta ranka, lengvu, atsargiu ir minimalistiniu stiliumi, įspūdingi įvaizdžiai kviečia įsilieti į gilius apmąstymus bei meditacijas. Kartu esančioje knygelėje rasite ne tik kortų interpretacijas, bet ir pamokymus kaip tas kortas maišyti ir nukelti, kaip kurti dėliones.

Kaladė, nors ir labai populiari, tačiau tikrai nėra skirta pradedantiesiems, nes knygelėje per mažai informacijos. Tačiau yra ir tokių, kurie su manimi dėl to nesutiktų. Kiekvienam savo. Yra sakoma, jog ši kaladė remiasi Rider-Waite-Smith (RWS) tradicija, tačiau tai būtų pataikavimas. Žinoma, RWS reikšmes galima pritaikyti beveik bet kur, jei labai nori. Tad dažnai kyla klausimas: tradicinė visgi ši kaladė ar nelabai? Ir atsakymas, deja, nelabai pagelbės, nes ir taip, ir ne. Beveik kiekvienoje kortoje galima rasti kažkokį tradicinį RWS simbolį, tačiau kartais ties tuo vienu simboliu visa tradicija ir pasibaigia.

Labai malonus lietimui yra pats kortų popierius. Jos švelnios ir matinės.

Kam ji skirta ir kaip ją skaityti?

Mano nuomone, ši kaladė yra puiki asmeniniam augimui, tačiau sunkiai tiks kasdieniam gyvenimui ir problemoms.  Ji puikiai “kalba” apie talentus ir jų ugdymą, dvasinį augimą ir pasirinktus kelius, tačiau sunkiai “kalbės” apie naujo namo pirkimą.

Puikiai dera su The Wild Unknown Archetypes Deck and Guidebook bei The Wild Unknown Animal Spirit Deck and Guidebook.

The Wild Unknown Tarot

Metalinėje dėžutėje rasite 78 kortas ir knygelę (anglų k.).

Kortų dydis: maždaug 5,5 x 9 cm.

Autorė: Kim Krans.

Leidėjas: HarperOne.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “The Wild Unknown Pocket Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

the wild unknown pocket tarot in tin
The Wild Unknown Pocket Tarot
18,79  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.