Thoth Tarot – Deluxe

29,15 

 

 

17 domisi šia preke
ISBN: 9783905021608 Produkto kodas: 1067012377 Kategorija: Žymos: , ,
Aprašymas

Thoth Tarot – Deluxe (didelio formato)

Thoth Tarot – tai puiki ir vertinga Taro kaladė, kurią sukūrė garsus britų rašytojas, filosofas ir okultistas Aleister Crowley, kartu su jo įkvėpėja ir iliustratore Frieda Harris. Ši kaladė yra giliai filosofiška ir pranašaujanti, turinti aukštą okultinį ir simbolinį prasmės sluoksnį.

Thoth Tarot – Okultinės vizijos ir Taro mokslas

Aleister Crowley buvo vienas iš XX amžiaus pripažintų okultistų ir tarot ekspertų. Jo darbai, įskaitant Thoth Tarot, atspindi jo gilią okultinę pažiūrą ir dvasinius siekius. Crowley taip pat yra žinomas kaip „The Great Beast“, tačiau jo indėlis į Taro mokslą yra neįkainojamas. Jo dėka atsirado naujas religinis judėjimas Thelema, dar žinoma kaip maginė-religinė doktrina. Aleisteris Crowley buvo nepaprastai intelektuali, talentinga, bet ir arogantiška, linkusi kitus smerkti, nestandartiškai mąstanti asmenybė. Turėjo gerą humoro jausmą.

Jis pats galvojo, kad Thoth Tarot kaladę pabaigs per 6 mėnesius ir pagrindu bus vaizdingas Taro simbolizmas. Tačiau, išsiplėtus idėjoms ir viso projekto apimtims, viskas užtruko net 5 metus.

Thoth Tarot

Šios kaladės simbolizmas pagrįstas Crowley vaizdiniais iš daugelio skirtingų disciplinų, įskaitant mokslą ir filosofiją bei įvairias okultines sistemas (kaip išsamiai aprašyta jo knygoje „The Book of Thoth“, kuri buvo išleista vėliau kaip kaladės vadovas).

Frieda Harris: talentinga iliustratorė

Frieda Harris, Crowley draugė ir kaladės iliustratorė, suteikė Thoth Tarot savo unikalų grožį ir išskirtinę interpretacinę vertę. Ji ne tik padėjo realizuoti Crowley viziją, bet ir sukūrė įspūdingas kortų iliustracijas, kurios įkūnija simbolišką ir magišką energiją. Pats Crowley prisipažino, kad kaladė iš pradžių turėjo būti tradicinė, tačiau Harris paskatino jį perkelti savo okultinius, magiškus, dvasinius ir mokslinius požiūrius bei žinias į šį projektą. Ji taip pat pasinaudojo savo visuomeniniais ryšiais, kad surastų finansinių rėmėjų paveikslų parodai, katalogams bei Taro kaladės leidybai.

Thoth Tarot

Thoth Taro kaladė yra daug daugiau nei paprastas ateities prognozavimo įrankis. Tai yra filosofinis ir okultinis darbas, kuris kviečia tyrinėti gyvenimo paslaptis ir savo pačių vidinį pasaulį. Ši kaladė padeda atskleisti gyvenimo gilumą, pasaulio prasmę ir dvasines aukštumas.

Thoth Tarot yra ne tik pasaulinio pripažinimo, bet ir pasididžiavimo vertas okultinis šedevras, kurį galite įtraukti į savo asmeninės dvasinės pažinties arsenalą.

Thoth Tarot

78 kortos ir brošiūra anglų kalba.

Kortų dydis: 9,5 x 14 cm.

Autorius: Aleister Crowley.

Iliustravo: Lady Frieda Harris.

Leidėjas: AGM Urania.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Thoth Tarot – Deluxe”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

thoth tarot deluxe
Thoth Tarot – Deluxe
29,15  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.